Nákupní košík

Zvolte měnu: CZK EUR


Dětské dřevěné sáně a sáňky Drewmax

Snad každý miluje sáňkování, a děti nejvíc. Vytvořte vašim dětem zážitky, které se v dospělosti změní na nezapomenutelné vzpomínky. Dřevěné saně a sáňky z našeho e-shopu jsou ideálním společníkem pro zimní radovánky na sněhu. Jsou vyrobené z masivního borovicového dřeva, které je známé pro svou dlouhou životnost a vysokou odolnost. Sáně jsou ručně mořené a lakované ekologickým lakem. Vydrží vám mnoho sezón a je dost možné, že budou sloužit ještě dětem vašich dětí. Tak neváhejte a pořiďte si domů tento památeční kousek. 


 • Typy katalogů
  • Obrázkový výpis

Dřevěné sáně AD321

 • 606 Kč Cena s DPH
 ks

Dostupnost 7-21 dní

Jakmile nasněží, je potřeba si tu nadílku pořádně užít! Co třeba na sáňkách? Tyhle krásné dřevěné sáňky s praktickou opěrkou jsou vhodné i pro ty nejmenší. Ze sáněk bude na sněhu rozhodně lepší rozhled než z kočárku!

Dřevěné sáně AD322

 • 1 298 Kč Cena s DPH
 ks

Dostupnost 7-21 dní

Pro rodiny s malými dětmi je ideální zimní zábavou sáňkování. To ale nejde bez kvalitních dřevěných sáněk! Spoustu zábavy si na nich užijí malí i velcí. Škoda jen, že je člověk do kopce musí vytáhnout, o to lepší však potom je zasloužená cesta dolů z kopce!

Novinka

Dřevěné sáně AD323

 • 1 240 Kč Cena s DPH
 ks

Dostupnost 7-21 dní

Malé sáňky pro malé sáňkaře jsou ideálním dárečkem, který děti potěší kdykoli, nejen když je najdou pod vánočním stromečkem. Jakmile budete balit na hory, budou prvním "zavazadlem", které k autu donesou. Krásné dřevěné sáňky z borovicového dřeva navíc díky kvalitnímu přírodnímu materiálu sáňkařům vydrží dlouhá léta!

Akce Novinka

Dřevěné sáně AD324 - D100

 • 1 154 Kč Cena s DPH
 ks

Dostupnost 7-21 dní

Chystáte se na "horskou" výpravu s celou rodinou? Potom jistě potřebujete pořádný dopravní prostředek na sníh pro vaše děti. Krásné dřevěné sáňky AD324 - D100 dlouhé 100 cm jsou tou pravou volbou! Přírodní materiál je odvěkou klasikou, tyhle stylové sáňky budou na svahu nejen funkční a zábavné, ale také cool.

Dřevěné sáně AD324 - D90

 • 1 057 Kč Cena s DPH
 ks

Dostupnost 7-21 dní

Když sáňky, tak dřevěné. Je to klasika, která vydrží a na kopcích na nich budou především vaše děti svištět spoustu zimních sezon. Než ze sáňkování vyrostou určitě! Dřevěné sáně AD324 - D90 z borovicového dřeva dlouhé 90 centimetrů jsou navíc velmi praktické a do auta je při odjezdu na víkend i prázdniny vždy nějak vtěsnáte.

Akce

Dřevěné sáně AD325

 • 1 203 Kč Cena s DPH
 ks

Dostupnost 7-21 dní

Dřevěné sáně jsou nutnou výbavou pro všechny malé (i velké!) výletníky, kteří míří na hory. Podmínkou k jejich užití je samozřejmě zima a sníh, ale jakmile tohle klapne, můžete svištět! Na kvalitních dřevěných sáňkách si užijete spoustu zábavy po dlouhá léta, dřevo je zkrátka materiál, který vydrží

Opěrka na sáně AD301

 • 202 Kč Cena s DPH
 ks

Dostupnost 7-21 dní

Opěrka na sáně AD301

Opěrka na sáně AD302

 • 346 Kč Cena s DPH
 ks

Dostupnost 7-21 dní

Aby si i vaši nejmenší užili zábavu na sněhu a procházky zasněženou krajinou, vybavte vaše sáňky praktickou opěrkou. Ze sáněk budou mít mnohem lepší rozhled než z kočárku a bude to i větší zábava. Opěrka na sáně AD302 je vyrobena z borovicového dřeva a vaším dětem poskytne komfort i bezpečnou jízduSáňkování patří mezi oblíbené zimní sporty, chcete-li zimní radovánky. I přes svou dlouhou historii sáňkování stále z módy nevyšlo, spíš naopak - těší se veliké oblibě jak u dětí, tak u dospělých. Dnes už ale sáně neslouží primárně jako dopravní prostředek, ale spíše pro potěšení a legraci.

Dřevěné sáně pro malé i velké

Od prvního ochlazení děti vyhlíží  sněhové vločky, aby mohly ven vytáhnout sáňky a užít si tak spoustu legrace. Díky sáňkování si zimu užívají opravdu naplno. Sáňky nesmí chybět na žádné rodinné dovolené, tak proč nesáňkovat stylově. Pořiďte si dřevěné sáňky a hurá na kopec. Užijete si s nimi tolik zábavy, že večer padnete příjemně unavení a plni zážitků ze skvěle prožitého dne.

Neochuzujte sebe a své děti o skvěle strávený zimní čas a pořiďte jim klasické dřevěné sáně. Je to nadčasový kousek, který z módy nikdy nevyjde. A až budou v létě zase úmorná vedra, sejdete se s přáteli v altánu a budete s úsměvem na tváři vzpomínat na ty mrazivé dny na saních. 

© 2019, Drewmaxcz.cz – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek

Přeskočit na začátek stránky