Nákupní košík

Zvolte měnu: CZK EUR


Malířské dřevěné stojany Drewmax

Nemusíte se malováním živit, ani být akademický malíř, abyste si domů mohli pořídit malířský stojan. Jestli vás malování baví, pusťte se do toho a pořádně se vybavte - začněte kvalitním dřevěným stojanem, plátny, barvami a štětci. Se stojanem vám pomůžeme my. Na výběr jich máme několik, záleží do jak velkých věcí se chcete vrhnout - jsou na různě velká plátna. Malířské stojany jsou stabilní a odolné. Můžete se pustit do jakéhokoli obrazu, ustojí i vášnivé impresionistické emoce. 


  • Typy katalogů
    • Obrázkový výpis

Dřevěný malířský stojan GD380

  • 1 982 Kč Cena s DPH
 ks

Dostupnost 7-21 dní

Chcete mít jistotu, že vaše právě vznikající dílo bude pěkně držet na svém místě? Pořiďte si kvalitní dřevěný malířský stojan GD380 vyrobený z masivní borovice, který je dostatečně stabilní a odolný, aby ustál i divoké tvoření vášnivého umělce. Stačí upevnit plátno a můžete bezstarostně tvořit obraz, který se třeba jednou bude prodávat za miliony korun! Tahle investice, aneb stojan za pár korun, se vám ještě vyplatí!

Dřevěný malířský stojan GD381

  • 1 192 Kč Cena s DPH
 ks

Dostupnost 7-21 dní

Dřevěný malířský stojan GD381

Dřevěný malířský stojan GD384

  • 814 Kč Cena s DPH
 ks

Dostupnost 7-21 dní

Dřevěný malířský stojan GD384

Dřevěný malířský stojan GD386

  • 2 089 Kč Cena s DPH
 ks

Dostupnost 7-21 dní

Dřevěný malířský stojan GD386

Dřevěný malířský stojan GD387

  • 3 292 Kč Cena s DPH
 ks

Dostupnost 7-21 dní

Dřevěný malířský stojan GD387Jaký typ stojanu vám bude vyhovovat? Poradíme vám

Vytvořte si doma místo pro své uměníDo ateliéru i domů, klidně i do dětského pokoje větších dětí, zkrátka všude tam, kde chcete vy nebo někdo blízký tvořit a malovat, se skvěle hodí malířský stojan. Pevně uchytí malířské plátno a ohlídá nově vznikající dílo. Je to jedna ze základních malířských potřeb, která by začínajícímu i zkušenému umělci neměla chybět. A vlastně vůbec nemusí zůstat jen doma, klidně ho můžete vzít ven a pustit se do obrazu krajiny přímo v exteriéru. Podle toho, kam ho umístíte, také vybírejte. 

Malířské stojany bývají nejčastěji jako tzv. typ A nebo typ H, u nás najdete oba typy. První ze jmenovaných je populárnější, často i kvůli nižší ceně stejně velkého stojanu typu A oproti typu H, což odpovídá množství použitého materiálu. Výhodou je i menší rozměr. Druhý typ H je vhodný pro umělce, kteří malují na jednom místě delší dobu a potřebují opravdu stabilní a kvalitní stojan. Typ H je navíc vhodný i na plátna větších rozměrů. Stojany tohoto typu jsou většinou masivnější a těžší než typ A, proto se s nimi hůř manipuluje. 

Zamyslete se tak nejdřív nad tím, na co stojan budete potřebovat, a také, jakou částku za něj chcete vydat. Potom už výběr není tak těžký. 

TIP: Máte-li doma malé začínající malíře, myslíme tím opravdu malé děti, které jsou kreativní a chtějí tvořit s vámi, vybavte se i dětskou kreslicí tabulí na křídy. Děti budou nadšené, že mohou dělat to samé co vy, a pro vás to bude jednodušší než jim kupovat plátna pro jejich díla. 

© 2023, Drewmaxcz.cz – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek

Přeskočit na začátek stránky