Nákupní košík

Zvolte měnu: CZK EUR


Úvod Zahrada Doplňky Skluzavky

Kvalitní plastové skluzavky na zahradu

Tahle nabídka je určená hlavně dětem. Ovšem ano, zařídit to pro ně musí rodiče. Vyberte pro své děti tu nejlepší skluzavku na vaši zahradu! Zvolit u nás můžete délku i barvu. Je jen na vás, jak dlouhou jízdu si vaše děti, jejich kamarádi, děti od sousedů a další malí milovníci klouzání užijí! Děti tuhle zábavu milují, a tak se ani nedivte, že o nich třeba celé odpoledne nebudete vědět a uslyšíte jen jejich šťastně výskání a smích. A to za to vždy stojí! Bezpečné a kvalitní skluzavky v mnoha barevných provedeních naleznete v naší nabídce.


  • Typy katalogů
    • Obrázkový výpis

Dětská skluzavka MO209

  • od 1 912 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Skluzavka? Tak trochu povinná výbava na každou zahradu, kterou využívají děti. Klouzání je nekonečná zábava, která jim vydrží na hoooodně dlouho. Což se vyplatí! Kvalitní dětská skluzavka MO209 v barvě dle vašeho výběru může stát na zahradě samostatně, stačí doplnit schůdky, ale perfektně se hodí i do konstrukce s dalšími herními prvky.

Dětská skluzavka MO208

  • od 2 392 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Kdo má děti, chápe. Skluzavky, houpačky, domečky a další herní prvky, které vytvoří z vaší zahrady dětský ráj, jsou určeny nejen dětem, ale i rodičům. Když totiž vaše ratolesti stráví třeba hodinu klouzáním na dětské skluzavce MO208, mají rodiče čas si vydechnout! A to za to stojí! Zajistěte dětem perfektní zábavu s tři metry dlouhou klouzačkou z kvalitního plastu!Pro děti jen to nejlepší: Klouzáním k zábavě i zdraví!

Skluzavky děti milují!Skluzavky jsou zkrátka skvělé! Proč to tvrdíme? Děti je milují, o tom žádná. Už to z nich činí skvělou věc. Přeci jen, co bychom pro naše malé miláčky neudělali, takže pokud má člověk zahradu, neměla by tam rozhodně chybět zahradní skluzavka. Jenže to není všechno!

Skluzavky na zahradu posilují pohybovou soustavu, respektive klouzání samo o sobě. Je to zdravý pohyb, který trénuje dětskou rovnováhu, tříbí koordinaci pohybu a vlastně i vůli a myšlení. Aby se děti sklouzly, musí na zahradní klouzačku vylézt, vynaložit tak určité úsilí, a pak si konečně užít zaslouženou zábavu!

Barvu nechte klidně na dětech, kvalitu ověřte sami

Ovšem při každé zábavě je třeba dbát především na bezpečí našich nejmenších. Proto i u skluzavek platí jednoduché pravidlo - hlavně kvalitní klouzačku! Klouzačky na zahradu musí mít bezpečný sklon a vyvýšené boční stěny. Důležitá je i nosnost. A pak už jsou to takové příjemné detaily jako barva. U nás si můžete vybrat skluzavku se sjezdem dlouhým dva i tři metry, barevných verzí potom máme několik - červenou, zelenou, žlutou, modrou i růžovou a další! Sami možná nebudete vědět, kterou. Poraďte se klidně s dětmi!

Skluzavku je potřeba doplnit schůdky nebo ji zapojit jako herní prvek do větší konstrukce, jejíž součástí mohou být další herní prvky jako houpačka, tunel na prolézání a další.

© 2023, Drewmaxcz.cz – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek

Přeskočit na začátek stránky