Nákupný košík

Zvoľte menu: EUR


Policové botníky

"Hlavně rychle najít ty boty. Jinak nestihnu autobus." Kolikrát se vám už stalo, že jste někam přišli pozdě? Jednou, dvakrát, pravidelně? A jak by vám pomohlo, když byste mohli jen sáhnout do police, vyndat boty a jít. Žádné prohrabávání ve skříni, nebo dokonce v krabicích. Žádný chaos a boj s nepořádkem. Policové botníky do malé předsíně jsou přesně to pravé ořechové, co potřebujete. A police můžete využít i na další nezbytnosti - na všechny, které se hodí v místě posledních úprav vašeho zevnějšku.


1 produkt

  • Druhy katalógu

Botník SB130 masiv

  • od € 72.85 Cena s DPH

Dostupnosť produktov 7-21 dní

Botník SB130 masivVše má své místo

Policové botníky už byste měli. Abyste ale i příště vyráželi v klidu a včas, je důležité mít po ruce nejen boty. Všechno musí mít své místo. Představte si proto všechno, co vy konkrétně potřebujete mít v předsíni.

Je to hřeben? Tužka a papír? Kartáč na boty? Kalendář? Jsou to fotky vašich dětí, hodiny nebo klíče na pověšené na háčku? Jak je libo!

Přizpůsobte předsíň svým potřebám. A nezapomínejte ani na potřeby celé své rodiny. I svému manželovi, příteli, ženě, dětem, psovi... dopřejte vše, co potřebují.

Úložných prostor není v předsíni nikdy dost. Stojan na šaty, skříně, koše, věšáky a háčky, to se hodí. A budete-li mít vše pěkně po ruce, připravené a uspořádané, předsíň bude vypadat uklizeně a vy si usnadníte odchody i příchody. Tak jděte na to! Plánujte a dejte vaší předsíni řád.

© 2024, Drewmaxcz.cz - všetky práva vyhradené

Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránok

Preskočiť na začiatok stránky