Nákupní košík

Zvolte měnu: CZK EUR


Úvod Předsíně Věšáky

Dřevěné věšáky do předsíně

Je pro vás každodenní odchod do práce jeden velký chaos a spěch? Tak to se vám jistě občas stane, že tu zapomenete deštník, tu klobouk, šálu nebo dokonce klíče... Není se co divit. Rada je ale prostá - pořiďte si praktický předsíňový věšák. Nástěnné věšáky do předsíně vám usnadní a zpříjemní život a už se vám nikdy nestane, že byste na nějakou důležitou věc při odchodu zapomněli. Při návratu domů vše zase pohodlně pověsíte na své místo.


 • Typy katalogů
  • Obrázkový výpis

Věšák WS101 masiv

 • od 2 266 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Co visí v předsíni má pro vás jednu velkou výhodu. Je to vždy po ruce. Když tak odcházíte z domu, sáhnete jen na věšák pro zvolený kabát nebo bundu a jdete. Na věšáku navíc uschnou i vlhké svršky, nebo na něj můžete pověsit bundy dětí, které mnohdy bývají umazané po jediné procházce do lesa a dát je do skříně tak není nejlepší řešení. Prostě věšák WS101 z masivu je vždy dobrý nápad!

Věšák WS102 masiv

 • od 1 841 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Už jsme tak nějak naučení, že jak přijdeme domů, zujeme boty a podle počasí odložíme i bundu nebo kabát. Aby bylo kam, neměl by ve vaší předsíni chybět nejen botník, ale ani praktický věšák WS102 z masivního dřeva. Stabilní konstrukci stačí upevnit na zeď a všech sedm háčků budete mít hned k dispozici. Vyberte si klidně i barvu věšáku, máme v nabídce několik možností moření. 

Věšák WS103 masiv

 • od 1 841 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Pět dvojháčků. To máte minimálně deset bund. To už by mohlo udělat v předsíni pořádek, co myslíte? Kovové háčky připevněné na masivní věšák WS103 toho ale zvládnou i víc, a dokáží se tak postarat i o početnou domácnost. Konstrukce je z borovicového dřeva, které ovšem může nabýt úplně nových "rozměrů", protože vám ho dokážeme namořit na přání do odstínů z naší nabídky. 

Věšák WS108 masiv

 • od 1 501 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Volná zeď v předsíni si říká o praktickou výplň - věšák WS108! Dřevěný věšák s několika trojháčky je velmi praktický. Stačí ho pevně uchytit na zeď a můžete na něj zavěsit spoustu bund, kabátů, šál, nebo dalších věcí, které v předsíni potřebujete mít k dispozici. 

Věšák WS130 masiv

 • od 708 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Věšák WS130 masiv

Věšák WS131 masiv

 • od 897 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Věšák WS131 masiv

Věšák WS132 masiv

 • od 1 105 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Věšák WS132 masiv

Věšák WS133 masiv

 • od 1 294 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Věšák WS133 masiv

Věšák WS140 masiv

 • od 1 530 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Věšák WS140 masiv

Věšák WS141 masiv

 • od 1 274 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Jako věrný a tichý sluha vždy bude čekat ve vaší verandě na vaše kabáty a bundy, které rád přijme, a počká, až je zase budete potřebovat. Co si budeme povídat, věšák je potřeba v každé domácnosti. Pořiďte si domů tohoto pomocníka a nebudete litovat. Vaši bundu alespoň vždy najdete a nebudete ji muset věšet například po židlích, klikách, nebo kde se zrovna namane.

Akce

Věšák WS401 masiv buk

 • 5 490 Kč Cena s DPH

Dostupnost 4-6 týdnů

Hromadí se vám na háčcích předsíňové stěny spousta bund a když přijde návštěva, její kabáty už není kam dát? Pořiďte si do chodby či předsíně ještě jednoho praktického pomocníka - věšák WS401 z masivního buku. Pevná čtyřhranná konstrukce je skutečně stabilní a jen tak něco ji nepokácí. Navíc lze vnitřek věšáku využít na deštníky. 

Věšák WS402 masiv buk

 • od 5 904 Kč Cena s DPH

Dostupnost 4-6 týdnů

Věšák je celoroční záležitost, která by neměla chybět v žádné domácnosti. Své místo najde v chodbě, ale poslouží i jinde - například v čekárně nebo restauraci. Věšák WS402 z masivního buku, který vám namoříme na přání, poslouží k odložení vašich kabátů i letních bund, šátků nebo čepic.Dřevěné předsíňové věšákyDřevěné věšáky využijete plně každý den. Můžete si na ně pověsit vícero oblečení a pak už jen stačí kouknout ven nebo na předpověď počasí. Z věšáku si pak dle situace a příležitosti vyberete to nejvhodnější pro daný den. O bundy a kabáty vašich návštěv bude na věšáku také dobře postaráno (přeci nebudou oblečení věšet přes židle).

Hurá na procházku! A rychle! Haf!

Pejskaři také využijí dřevěné předsíňové věšáky k odložení obojku, vodítka či oblečku pro svého čtyřnohého mazlíčka. Pejsek natěšený na procházku tak nebude 5 minut nedočkavě štěkat a poskakovat, než najdete vše potřebné, abyste mohli vyrazit. Třeba vám za odměnu ty boty příště tolik nerozkouše.

A pokud i přesto zůstane nezbedníkem a boty mu chutnat nepřestanou, pořiďte si do předsíně například sedací botníky. Do botníku si uložíte veškeré své boty a při odchodu a příchodu se navíc v klidu a pohodlně obujete nebo zujete.

© 2024, Drewmaxcz.cz – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek

Přeskočit na začátek stránky