Nákupní košík

Zvolte měnu: CZK EUR


Úvod Předsíně Věšáky Nástěnné věšáky

Nástěnné předsíňové věšáky ze dřeva

Když přijdeme domů, svlékneme si bundu. A přichází chvíle, kam s ní. Že doma ještě nemáte v předsíni žádný věšák? Dejte ho na stěnu v blízkosti dveří a budete mít bundu vždy po ruce. Nástěnné věšáky vyrobené z masivního dřeva u nás pořídíte v různých velikostech. Jejich barvu si můžete vybrat, protože vám nabízíme možnost vybrat si barvu moření. Výhodou jednoduchých nástěnných věšáků je, že se vejdou i do maličké předsíně, kde budou praktickým pomocníkem. 


 • Typy katalogů
  • Obrázkový výpis

Věšák WS101 masiv

 • od 2 266 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Co visí v předsíni má pro vás jednu velkou výhodu. Je to vždy po ruce. Když tak odcházíte z domu, sáhnete jen na věšák pro zvolený kabát nebo bundu a jdete. Na věšáku navíc uschnou i vlhké svršky, nebo na něj můžete pověsit bundy dětí, které mnohdy bývají umazané po jediné procházce do lesa a dát je do skříně tak není nejlepší řešení. Prostě věšák WS101 z masivu je vždy dobrý nápad!

Věšák WS102 masiv

 • od 1 841 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Už jsme tak nějak naučení, že jak přijdeme domů, zujeme boty a podle počasí odložíme i bundu nebo kabát. Aby bylo kam, neměl by ve vaší předsíni chybět nejen botník, ale ani praktický věšák WS102 z masivního dřeva. Stabilní konstrukci stačí upevnit na zeď a všech sedm háčků budete mít hned k dispozici. Vyberte si klidně i barvu věšáku, máme v nabídce několik možností moření. 

Věšák WS103 masiv

 • od 1 841 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Pět dvojháčků. To máte minimálně deset bund. To už by mohlo udělat v předsíni pořádek, co myslíte? Kovové háčky připevněné na masivní věšák WS103 toho ale zvládnou i víc, a dokáží se tak postarat i o početnou domácnost. Konstrukce je z borovicového dřeva, které ovšem může nabýt úplně nových "rozměrů", protože vám ho dokážeme namořit na přání do odstínů z naší nabídky. 

Věšák WS108 masiv

 • od 1 501 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Volná zeď v předsíni si říká o praktickou výplň - věšák WS108! Dřevěný věšák s několika trojháčky je velmi praktický. Stačí ho pevně uchytit na zeď a můžete na něj zavěsit spoustu bund, kabátů, šál, nebo dalších věcí, které v předsíni potřebujete mít k dispozici. 

Věšák WS130 masiv

 • od 708 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Věšák WS130 masiv

Věšák WS131 masiv

 • od 897 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Věšák WS131 masiv

Věšák WS132 masiv

 • od 1 105 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Věšák WS132 masiv

Věšák WS133 masiv

 • od 1 294 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Věšák WS133 masivKaždá předsíň potřebuje věšák na bundy i kabáty

VěšákUž se těšíte, až se doma za dveřmi svléknete a zujete? Ať už prší, nebo je venku tropické horko, odložte vše, co vás tíží hned, jak přijdete domů, a pověste to na praktický nástěnný věšák. Tedy boty snad ani ne, ty můžete dát do šikovného botníku, kterých máme také spoustu.

Nástěnné věšáky mohou být menší i větší. Záleží na vás, kolik háčků chcete a potřebujete. Pravdou je, že háčky se vždy hodí, protože bund i kabátů se na věšáku může sejít poměrně dost. Věšáky jsou vybaveny i poličkou, která zase poslouží k odložení dalších věcí. 

Pokud to vaše předsíň dovolí, můžete ji vybavit i kompletní předsíňovou stěnou, čítající několik součástí. I stěna lze jednoduše doplnit nástěnným věšákem, který nabídne další místo pro vaše svršky. Věšáky nabízíme v základní barvě dřeva, z něhož jsou vyrobeny, ale namoříme vám je na přání do vybraného odstínu, aby vám zvolený kousek ladil se zbytkem předsíně.

© 2024, Drewmaxcz.cz – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek

Přeskočit na začátek stránky