Nákupní košík

Zvolte měnu: CZK EUR


Dřevěné komody z masivu se zásuvkami i dvířky do každé místnosti

Šatní skříně většinou disponují policemi a šatní tyčí. V tu chvíli se nabízí otázka, kam s drobnějším oblečením jako je spodní prádlo (především to dámské) a ponožky? Na to jsou ideální a zkrátka jako stvořené zásuvky! Že je vaše skříň nemá? Nevadí! Doplňte ji pomocníkem ve formě praktické dřevěné komody, která zásuvky má! Volit můžete nejen komody pouze se zásuvkami, ale také s dvířky, za nimiž se ukrývají police na další oblečení, ložní prádlo nebo třeba šperkovnici. A co víc, masivní komody nemusí být jen v ložnici, využití jim jistě najdete i jinde, například v obývacím pokoji či chodbě


 • Typy katalogů
  • Obrázkový výpis

Komoda KD101 masiv

 • od 7 816 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Nemusí být velká a přesto vám nabídne hodně. Komoda je totiž vždy dobrý nápad! Své místo nalezne v podstatě kdekoli ve vašem bytě a vy do ní můžete uložit, co budete chtít. Od spodního prádla, přes hračky až po nářádí. A to i do menší komody KD101 masiv, která se vejde všude. 

Komoda KD102 masiv

 • od 4 834 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Malé komody mají své výhody. Vejdou se do malých prostor, třeba i do podkroví, kde jsou zkosené stropy, a klidně mohou plnit i další funkce. Masivní komoda KD102 o výšce 55 centimetrů je vhodná i jako noční stolek. Do dvou zásuvek uložíte spodní prádlo, doplňky i drobné věci všeho druhu. Ačkoli je komoda vyrobená z borovicového dřeva, není problém jí vdechnout i jiný vzhled díky několika možnostem moření, například v dekoru dubu, olše nebo ořechu. 

Komoda KD103 masiv

 • od 3 710 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Malá komoda doplní ložnici nebo obývací pokoj s nábytkem z masivu. Poslouží k uložení drobností i prádla nebo ponožek, ale jednoduše se z ní stane i noční stolek na lampičku a knihu. Funkce komody KD103 z masivního dřeva se jednoduše odvíjí od toho, kam ji dáte. Nevadí jí ani podkroví a zkosený strop, pod který se díky své výšce snadno vejde. 

Komoda KD104 masiv

 • od 2 228 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Co je malé, to je roztomilé. Platí to i o této malé komodě KD104, která má své výhody. Nezabere skoro žádné místo a může být skrýší na vaše poklady. Kouzelný kus nábytku, kterým komoda je, navíc využijete skoro všude. V obývacím pokoji na ni můžete položit i televizi, v ložnici ji využít jako noční stolek, v pokoji dětí ji zaplnit hračkami... mohli bychom pokračovat, protože zkrátka najde svůj účel v každé domácnosti

Komoda KD105 masiv

 • od 6 514 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Komody dobře vypadají, doladí interiér a navíc poskytnou místo k uložení vašich nezbytností. Tahle komoda KD105 z masivu nabízí prostor ve třech dřevem vonících zásuvkách. Co si do nich uložíte, je jen na vás. My vám dodáme komodu v kvalitním provedení a barvě, jakou si vyberete. Podívejte se na možnosti moření. 

Komoda KD106 masiv

 • od 5 768 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

K ukládání drobného oblečení i všelijakých drobností se skvěle hodí třízásuvková komoda KD106 masiv. Je vyrobená z kvalitního dřeva, které krásně voní a vnese k vám domů kus přírody. Navíc ji barevně přizpůsobíme vašemu přání. Vyberte si, jak bude vaše nová komoda vypadat

Komoda KD107 masiv

 • od 4 276 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Na drobnosti, spodní prádlo, ponožky, věci na tvoření, čepice, nebo jako funkční noční stolek? Komoda KD107 z masivu si svůj úkol najde v každé domácnosti i na chalupě. Praktické zásuvky jsou vhodné na spoustu věcí dle vaší volby. Co ještě může být dle vaší volby, a především u nábytku je to skvělé, je barva komody. Před odesláním vám ji totiž namoříme do barvy, kterou si vyberete. 

Komoda KD108 masiv

 • od 3 162 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Malá, ale praktická! Komoda KD108 z masivního dřeva nabízí úložný prostor ve třech menších zásuvkách. Hodí se do prostoru, kam se toho už moc nevejde a může klidně posloužit jako vyšší noční stolek. Využití pro ni jistě najdete. Sladit ji můžete i s dalšími kusy nábytku v podobném stylu z naší nabídky. Komodu vám navíc namoříme dle vašeho přání.

Komoda KD109 masiv

 • od 7 807 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Úložného prostoru není nikdy dost. Zastavět však ložnici a další místnosti vašeho domova skříněmi není úplně vzhledným řešením. Pořiďte si domů praktickou komodu KD109 z masivu, která nezakryje celou zeď, ale úložného prostoru nabídne dostatek. TIP - Na komodu i nad ní potom můžete umístit různé dekorace.

Komoda KD110 masiv

 • od 7 155 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Vhodná komoda do každého domova je určena především svým rozměrem. Protože komody nezabírají celé zdi, ale spíše vyplňují volná místa - aby tato místa dobře vypadala a poskytla úložný prostor na potřebné věci všeho druhu. Komoda KD110 se čtyřmi zásuvkami disponuje příjemným úložným místem, které využijete v ložnici i jiných místnostech. Je z pevného masivu a hodí se nejen do moderního domova, ale i na chalupu. 

Komoda KD111 masiv

 • od 4 748 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Zásuvky jsou vhodným řešením k uložení spousty věcí. Nejlépe bývají "seřazeny" v komodách. Ty jsou navíc natolik univerzální, že je můžete mít v obývacím pokoji, ložnici, chodbě a dokonce i v koupelně. Komoda KD111 z masivního dřeva má zásuvky hned čtyři! Na šířku má 55 centimetrů, díky čemuž se vejde na spoustu míst, stačí jí jen to pravé nalézt i u vás doma

Komoda KD112 masiv

 • od 3 710 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Vklouzne všude jako myška. I do menší "mezírky" mezi dalším nábytkem. A skvěle poslouží. Komoda KD112 masiv disponuje čtyřmi zásuvkami. Umíme si ji představit nejen v obývacím pokoji nebo ložnici, ale třeba i v chodbě. Nahoru můžete dát květináč, rámeček s fotkou nebo třeba misku na klíče a drobnosti, co potřebujete vyndat z kapes, když přijdete domů. A zásuvky? Ty už poslouží k uložení čehokoli (v rozumné velikosti). 


  | 1 | 2 | 3 | 10 |


Jednoduché, ale využitelné kdekoli. Komoda najde své místo v každém pokoji

KomodaAť už objednáte jakoukoli, nebudete litovat. Komody jsou nábytkem, který lze snadno přemístit z místnosti do místnosti, protože není až tak rozměrný ani specifický. Vyvažuje však svou nespecifičnost a jednoduchost enormní praktičností a multifunkčností.

Komody ze dřeva se hodí do ložnice, obývacího pokoje, jídelny, dětského pokoje, předsíně, chodby... Ano, vskutku všude. Takže až se rozhodnete přestavět ložnici, dát do ní nový nábytek, nebo se vám tam komoda nevejde kvůli dětské postýlce, zkrátka komodu vezmete a dáte ji jinam! Její úložný prostor jistě nikde nepřijde nazmar.

Komody z masivu z naší nabídky jsou rozličné - nižší, vyšší, široké i úzké, se zásuvkami i dvířky, za nimiž se ukrývají police. Vždy vyrobené z masivního dřeva, které nábytku zajišťuje dlouhý život a odolnost. Podobným kouskem nábytku, který můžete umístit takřka kamkoli, pouze se hodí k uložení jiných věcí, jsou také truhlice z naší nabídky. Nenajdete mezi nimi nějakou pro vás?

© 2024, Drewmaxcz.cz – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek

Přeskočit na začátek stránky