Nákupní košík

Zvolte měnu: CZK EUR


Dřevěné truhly a truhlice

Dřevěné truhly jsou stylovým doplňkem obývacího pokoje i ložnice. Uložit do nich můžete polštáře, deky nebo lůžkoviny. Využít je můžete i k dalším účelům. Uschovejte do nich třeba hračky vašich dětí! Večer, když děti usnou, za hračkami zaklapnete jednoduše víko a máte zase svůj "dospělácký" obývací pokoj, kde nemusíte kličkovat mezi kostkami nebo se bát, že šlápnete na zatoulané autíčko. Dřevěnou truhlici si můžete na našem eshopu vybrat z několika rozměrů i tvarů. Výběr barevného provedení necháme na vás, přeci jen víme, že je potřeba, aby i truhlice ladila s ostatním vybavením dané místnosti.


  • Typy katalogů
    • Obrázkový výpis

Truhlice KS101 masiv

  • od 2 407 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Nábytek, který využijete k několika účelům? Ten se vždy hodí! Třeba jako tahle masivní truhlice KS101. Může z ní být úložný prostor i dekorace, noční stolek, klidně si o ni opřete nohy a když na to přijde, může to být i skrýš na tajný poklad pro vaše děti! Je relativně malá a lehká, proto je tu i možnost ji kamkoli přenést. Ačkoli je truhlice vyrobená z borovice, lze ji namořit i do dekoru jiného dřeva dle vašeho výběru z naší nabídky. 

Truhlice KS102 masiv

  • od 4 012 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Okouzlil vás ryze dřevěný interiér? Doma nebo klidně na chalupě, kam se dřevo opravdu hodí, jistě najde své místo i truhlice KS102 z masivního dřeva. Ať už vás zaujme ve své přirozené barvě borovice nebo uvítáte její moření v některém z námi nabízených dekorů, můžete ji využít k několika účelům. Jako dekorativní úložný prvek nebo třeba jako noční stolek. Je to jen na vás. 

Truhlice KS103 masiv

  • od 5 522 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Hledáte originální úložný prostor? Dřevěná truhlice je praktický kousek, který můžete dát takřka kamkoli v bytě a všude bude vypadat dobře. Hodit se může v obývacím pokoji, v chodbě nebo třeba v ložnici, kde do ní u nohou postele (po americku) uložíte kupříkladu deky nebo polštáře.

Truhlice KS104 masiv

  • od 4 182 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Všechny vaše poklady můžete uložit do truhlice. Pro děti to bude doslovné, budou se cítit jako piráti nebo hledači pokladů každý den. Vy do truhlice můžete uložit třeba ručníky, lůžkoviny, deky nebo cokoli vás napadne. Truhlice KS104 je vyrobena z masivní borovice, která produktu dodává krásnou přírodní barvu. Zůstat u ní ale nemusíte, pokud doma preferujete třeba spíš dub. Do jeho odstínu vám ji totiž můžeme namořit. 

Truhlice KS105 masiv

  • od 3 625 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Originální řešení? Přesně to nabízí truhlice KS105 z masivního dřeva, kterou můžete postavit vedle pohovky a uložit do ní deky, vedle dětské postýlky a uschovat do ní hračky nebo ji dát třeba k nohám postele v ložnici nebo pokoji a uložit do ní ložní prádlo nebo teplou deku navíc. Truhlice nejsou retro, dají se využít i báječně moderně

Truhlice KS106 masiv

  • od 2 794 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Truhlice KS106 je nejen krásná dekorace, ale také praktický doplněk. Nabízí totiž úložný prostor pro sezónní oblečení, lůžkoviny a další věci. Je vyrobená z masivního borovicového dřeva a ručně mořená. Díky rozměrům 45 x 68 x 44 cm se do ní vejde opravdu hodně

NovinkaTruhla na poklad i věci, které nechcete mít na očích

TruhlaNeotřelý úložný prostor? Ten nabízí dřevěné truhly a truhlice. Umístit je můžete do obývacího pokoje, chodby i ložnice. Větší truhla kupříkladu bude skvěle vypadat u nohou postele. Můžete se na ni klidně posadit při oblékání nebo do ní uložit peřiny a polštáře a na posteli nechat pouze přehoz. O ložní prádlo se truhla postará i v obývacím pokoji, kde k spánku slouží sedací souprava!

V neposlední řadě jsou truhlice skvělou věcí, pokud doma máte malé děti. Taková honba za pokladem, schovaném jak jinak než ve stylové truhlici, pro ně bude báječným dobrodružstvím!

© 2024, Drewmaxcz.cz – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek

Přeskočit na začátek stránky