Nákupní košík

Zvolte měnu: CZK EUR


Úvod Dětský pokoj Hrací stolečky

Dětské hrací stolečky

Až přijdou malí kamarádi vašich dětí, bude potřeba je někam usadit. Pořiďte vašim dětem malý stoleček, u kterého své hosty přivítají! A nejen to. Malé děti dělají všechno rádi jako dospělí. A budou proto dřív nebo později chtít také sedět u svého stolu jako jejich rodiče. U stabilního dřevěného stolečku se budou tetelit radostí. Mohou na něm tvořit, jíst, prohlížet si knížky i chystat občerstvení pro již zmíněné návštěvy. Dřevěné stolečky nejen na hraní jsou navíc pěkným doplňkem každého dětského pokojíku. Své místo však najdou i v obývacím pokoji nebo kuchyni, kde většinou tráví s rodiči nejvíc času.


  • Typy katalogů
    • Obrázkový výpis

Dětský set stoleček a židle AD255

  • od 1 784 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Děti svůj malý nábytek milují. Malá kuchyňka, malý ponk nebo malý stoleček a židličky? To je přesně to, čím je opravdu potěšíte už proto, že chtějí být jako jejich rodiče nebo si na ně zatím alespoň hrát. Dětský set stoleček a židle AD255 ze dřeva, které nikdy nevyjde z módy a pro dětský nábytek je kvůli své odolnosti více než vhodné, bude báječným místem pro hry vašich dětí i jejich setkání s dalšími malými přáteli.  

Dětský stoleček s obrázkem AD232

  • 873 Kč Cena s DPH
 ks

Dostupnost 7-21 dní

"Mamíííí, já si chci kreslit!" Než připravíte podložku, která ochrání váš jídelní stůl, a najdete všechny výtvarné potřeby, chuť tvořit už vaše děti zase může přejít. Proto je nejlepší, když mají své místo, kam si mohou kdykoli sednout a vrhnout se na umění. Dětský stoleček s obrázkem AD232 je tím pravým řešením. Ještě dokoupit židličku/židličky a je toDřevěné stolečky? Volte pro své děti to nejlepší

Stoleček pro děti na hraníDětský nábytek by měl něco vydržet. Proto je ideálním materiálem dřevo. Hezky vypadá, voní a přinese vašim dětem do jejich pokojíku kousek přírody, což je v dnešní době, kdy je tolik věcí z plastu, skvělá volba. Přírodní materiály jsou navíc stabilní a odolné, což je zase skvělá věc, máte-li divočejší potomstvo. 

Stolečky z naší nabídky jsou ideální volba. Vaše děti je využijí ke spoustě činností. Ať už budou tvůrčí (mohou kreslit, modelovat, lepit samolepky, vyrábět dárky pro babičky i vás), budou si chtít dát svačinku u svého stolečku nebo u něj přivítat své malé kamarády. Samozřejmostí, na kterou byste neměli zapomenout jsou i malé židličky, na které se vaše děti ke stolečku posadí.

© 2024, Drewmaxcz.cz – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek

Přeskočit na začátek stránky