Nákupní košík

Zvolte měnu: CZK EUR


Malé dřevěné krabičky a truhličky s víčkem

Snem snad každého dítěte je mít svou vlastní tajnou truhlu pokladů. Ani vy se nevzdávejte svých dětských snů a vyberte si malé dřevěné krabičky s víčkem. Vyrobeby jsou z masivní borovice, v několika velikostech a ve čtyřech základních barevných provedeních. Dřevěné truhličky tak mohou sloužit jako zajímavý designový prvek a vkusně doplní interiér vašeho bytu či domu. Posbírejte své poklady a vyberte si tu pravou truhličku.


  • Typy katalogů
    • Obrázkový výpis

Dřevěná truhlička GD261

  • od 181 Kč

Dostupnost 7-21 dní

Dřevěná truhlička GD261

Dřevěná truhlička GD262

  • od 163 Kč

Dostupnost 7-21 dní

Dřevěná truhlička GD262

Dřevěná truhlička GD263

  • od 135 Kč

Dostupnost 7-21 dní

Dřevěná truhlička GD263Malé dřevěné truhličky s víčkem

Pořiďte si svou tajnou skříňku na poklady

Pandóra vypustila po otevření své skříňky na lidstvo všechny bědy, svízele a nemoci. Jediné, co zůstalo na dně její skříňky, byla naděje. Tak aspoň praví jedna z bájí řecké mytologie. Vy můžete použít dřevěné krabičky jako šperkovnici, úschovnu drobných mincí či jiných menších předmětů. Po otevření se nemusíte bát žádných běd a svízelů. Jen vy sami víte, co se ve vaší truhličce skrývá.

Kam jinam schovat před manželem svého milovaného otrhaného plyšáka z dětství, za kterého se ve svém věku stydíte? Svého fufíka schovejte do malé dřevěné truhličky.

Už nikdy nebudete hledat drobné pro děti, najdete je ve své truhličce. Už nikdy nebudete hledat své oblíbené náušnice, najdete je ve své truhličce. Už nikdy nebudete hledat svou kočku, najdete ji… No dobrá, dřevěné truhličky vám ve všech případech nepomohou, ale na spoustu jiných věcí je určitě využijete. A svoji kočku můžete zkusit hledat třeba uvnitř pootevřené šatní skříně. Ráda se povaluje na vašem čerstvě vyžehleném oblečení.

© 2020, Drewmaxcz.cz – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek

Přeskočit na začátek stránky