Nákupní košík

Zvolte měnu: CZK EUR


Dětské dřevěné kuchyňky

Dřevěná kuchyňka je univerzální hračka. Potěší holčičky i kluky. Děti totiž chtějí dělat to samé co vy a je jedno, jakého jsou pohlaví. Nebojte se tak pořídit kuchyňku i v případě, že máte doma chlapečka. S kuchyňkou si vyhraje a ještě vám v ní bude vařit skvělá jídla i kávu. To ostatně i holčičky, zkrátka s dřevěnou kuchyňkou si vyhrají všechny děti, malé i velké už proto, že je to pro ně cesta, jak být jako maminka a tatínek a dělat dospělácké věci. 


1 položka

  • Typy katalogů
    • Obrázkový výpis

Dětská kuchyňka AD266

  • 1 787 Kč Cena s DPH
 ks

Dostupnost 7-21 dní

Děti chtějí dělat všechno jako dospělí. dětské kuchyňce z naší nabídky se jim splní jejich velké sny - budou moci být jako maminka a připravovat ve své vlastní kuchyňce samé dobroty! Uvidíte sami, jak je dětská kuchyňka potěší.

TopVlastní kuchyň je sen každého (i malého) šéfkuchaře

Vaření s dětmiChtějí vaše děti vařit a podílet se na přípravě jídla? Zapojit je do každodenních činností je samozřejmě skvělá cesta. Ale pokud jsou opravdu malé, číhá na ně v kuchyni řada nebezpečí jako jsou nože nebo horké hrnce. A ne vždy je čas být natolik obezřetný, že můžete s dětmi vařit a plně se jim při tom věnovat.

Vyřešte to šalamounsky. Když se zrovna nevaří, ale vaše děti prostě vařit chtějí, nebo nemáte čas hlídat každý jejich pohyb, nechte je vařit v jejich vlastní kuchyni. Zaměstnáte tím jejich ruce i pozornost a na chvíli můžete vydechnout. Taková káva nebo snídaně z rukou šéfkuchaře dřevěné kuchyňky zní skvěle, nemyslíte? 

Servírovat můžou vám, sourozencům i přátelům na své malé dětské stolečky, to bude krása!

© 2021, Drewmaxcz.cz – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek

Přeskočit na začátek stránky