Nákupní košík

Zvolte měnu: CZK EUR


Dřevěné dětské postýlky pro miminka

Kvalitní spánek je důležitý nejen pro dospělé, ale především pro děti. To platí dvojnásob pro ty opravdu maličké, které tráví v postýlce i podstatnou část dne. Především po narození. Malé miminko totiž prospí až šestnáct hodin denně. Výběru postýlky proto věnujte opravdu velkou péči. Nejvěrnějším materiálem je dřevo, které je odolné a do pokojíčku vašeho děťátka vnese také kus přírody.


1 položka

  • Typy katalogů
    • Obrázkový výpis

Dřevěná postýlka 60x120 LK143

  • 2 268 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Na co se člověk nepřipraví, je, jak bude miminko v noci spát. Bude se budit? Bude v noci plakat a nevyspíte se ani vy? To nikdo neovlivní a neví dopředu. Připravit se však můžete na to, kde bude nový člen rodiny spát. Dřevěná postýlka LK143 z pevného bukového dřeva má klasické rozměry dětské postýlky, tedy 60 x 120 cm, a poskytne pevnou první základnu

Topspokojené miminkoSpokojené (dobře vyspinkané) miminko = spokojení rodiče

Nejdůležitějším kouskem nábytku v každé ložnici je postel. Až budete vybírat postýlku pro vaše miminko, vzpomeňte si, jak rádi večer ulehnete po náročném dnu do pohodlné postele, zavřete oči a usnete. Přesně to ocení i vaše děti, i ty maličké! Ono takový den naplněný prvními snahami o jakýkoli pohyb nebo později hrou, pěkně vyčerpá!

Dětská postýlka by měla být vyrobena především z kvalitního materiálu, jakým dřevo bezesporu je. Postýlka z naší nabídky je vyrobena z masivního buku, který zajišťuje vašemu dítěti odolné a stabilní místo k spánku. Můžete ji u nás pořídit v přírodním dekoru, či zvolit tmavou barvu Lausanne nebo šedou variantu. Je jen na vás, která lépe zapadne k vám domů. 

Postýlka, kterou u nás zakoupíte, je polohovatelná, takže v ní může bezpečně a klidně spát malé miminko, batole i dítě, které už chodí. Tři příčky na jedné z bočnic jdou oddělat, takže je vhodná nejen pro miminka. Oddělatelné příčky jsou z hlediska bezpečnosti praktičtější než stahovací celá bočnice -  ani děti, které se v noci převalují, totiž z postýlky nevypadnou.  

Součástí postýlky není matrace. I jejímu výběru však věnujte velkou pozornost. Spolu s kvalitní samotnou konstrukcí postele tvoří nerozlučnou dvojku.

© 2024, Drewmaxcz.cz – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek

Přeskočit na začátek stránky