Nákupní košík

Zvolte měnu: CZK EUR


Dřevěné válečky na těsto

Pro odvážnou hospodyňku může být i na zloděje, pro většinu však spíše na těsto. Váleček je jednou z nezbytností, která by neměla chybět v žádné kuchyni. Určitě ho využijete po celý rok, nejen před Vánoci, kdy se doma peče o sto šest. Klasický váleček na těsto je vyrobený ze dřeva, přesně takový, jaký měly i naše prababičky. Pokud takový hledáte, najdete ho na našem eshopu. Z kvalitního dřeva a něco vydrží, válet s vámi bude těsto možná až do důchodu!


1 položka

  • Typy katalogů
    • Obrázkový výpis

Dřevěný váleček GD210

  • 71 Kč Cena s DPH
 ks

Dostupnost 7-21 dní

Dřevěný váleček GD210Dřevěný váleček zvládne všechna možná těsta, volte kvalitu

Váleček je v kuchyni třebaMáte vál, výborné těsto, ale chybí vám váleček? Objednejte si ho u nás! Nedoručíme vám ho sice hned dnes, takže s tímto těstem už to nevyjde, ale alespoň vám nebude chybět příště, až ho budete potřebovat! Kupříkladu na Vánoce, kdy je váleček v pohotovosti skoro každý den. Jednou to je linecké, příště kokosové a určitě u vás nechybí ani perníčky!

Kvalitní váleček na těsto z masivní borovice vám bude sloužit dlouhé roky, dřevo totiž vyniká dlouhou životností a stabilností. 

Stejnými vlastnostmi vyniká i další dřevěné nádobí jako jsou vařečky či dřevěná prkénka. Všechny naše dřevěné výrobky jsou mořené a dvakrát ošetřené ekologickým lakem

© 2024, Drewmaxcz.cz – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek

Přeskočit na začátek stránky