Nákupní košík

Zvolte měnu: CZK EUR


Úvod Dětský pokoj Postýlky, kolébky

Dřevěné postýlky a kolébky pro panenky

Každý potřebuje své místo, kde může odpočívat a nabírat síly do dalšího dne. Zajistěte svým dětem postýlku, kde se jim v noci (a klidně i ve dne) bude spát jako v bavlnce. Pro jejich úplnou spokojenost vybavte i jejich panenky postýlkou nebo kolébkou, do níž budou moci vaše malé princezny ukládat své malé kamarádky.


  • Typy katalogů
    • Obrázkový výpis

Dřevěná postýlka 60x120 LK143

  • 2 268 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Na co se člověk nepřipraví, je, jak bude miminko v noci spát. Bude se budit? Bude v noci plakat a nevyspíte se ani vy? To nikdo neovlivní a neví dopředu. Připravit se však můžete na to, kde bude nový člen rodiny spát. Dřevěná postýlka LK143 z pevného bukového dřeva má klasické rozměry dětské postýlky, tedy 60 x 120 cm, a poskytne pevnou první základnu

Top

Kolébka pro panenky AD264

  • 413 Kč Cena s DPH
 ks

Dostupnost 7-21 dní

Malé holčičky chtějí být jako jejich maminky. Proto chtějí ukládat své panenky do kolébky, stejně jako jejich maminky ukládají mladší sourozence. Ideální k tomu je kolébka pro panenky AD264, která svými rozměry vyhovuje většině klasických panenek. Dopřejte vašim dětem ty správné hračky, které je budou bavit i rozvíjet - jsou ze dřeva a praktické - stejně jako tato kolébka. 

Postýlka pro panenky AD265

  • 413 Kč Cena s DPH
 ks

Dostupnost 7-21 dní

Možná to nevíte, ale vaše malé holčičky vám jistě poradí - i panenky musí někdy a především někde spát. Jenže kam je uložit? Přeci do postýlky pro panenky. Mezi herním vybavením by proto vašim dětem neměl vedle panenek chybět ani malý nábytek ke hře s nimi. Taková postýlka pro panenky AD265 je z borovicového dřeva a panenkám se v ní jistě budě skvěle spát. Postýlku a kolébku jedině ze dřeva, ať je doma příroda!

Dřevo je materiál, který si zaslouží být v každé domácnosti. Je to přeci jen kousek přírody v dnešním moderním světě. Naučte i své děti lásce k přírodě a kvalitním tradičním materiálům. Začít můžete už v opravdu raném věku. Dřevěná postýlka bude vaše děťátka provázet od prvních dnů.

Když pořídíte dřevěnou postýlku nebo kolébku i pro panenky vašich holčiček, budou s dřevem v kontaktu ještě o něco déle. Myslíme i na vaše chlapečky, kteří o postýlku nebo kolébku asi stát nebudou. Máme pro ně kupu dřevěných hraček, které je jistě potěší. 

Dřevná postýlka

© 2024, Drewmaxcz.cz – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek

Přeskočit na začátek stránky