Nákupní košík

Zvolte měnu: CZK EUR


Úvod Předsíně Botníky

Dřevěné botníky

Pamatujete na ty krásné kozačky, co jste viděli ve výloze? Nebo na ty tenisky? S těmi byste konečně mohli začít pořádně běhat. A jak by vás to bavilo! Tak proč si je nepořídíte? Že se vám už nikam nevejdou? Ále...výmluvy. S novým botníkem do předsíně tento problém snadno vyřešíte. Navíc, nikomu nestačí jen jeden pár bot. A někomu ani jeden botník. Takže si ho dopřejte, chcete-li.


14 položek

  | 1 | 2 |

 • Typy katalogů
  • Obrázkový výpis

Botník SB110 masiv

 • od 4 276 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Ať už vlastníte jen několik párů bot, nebo jich máte několik desítek, je potřeba všechny tyhle boty někde uložit! Co třeba do praktického čtyřpatrového botníku z masivního dřeva? Kdyby jeden nestačil, můžete vedle sebe dát i dva nebo v něm mít po ruce pouze boty, které právě potřebujete dle sezony. 

Botník SB111 masiv

 • od 3 710 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Předsíň plná povalujících se bot není to pravé ořechové. O moc lepší je mít boty přehledně srovnané a uklizené. Ochotně vám s tím pomůže botník SB111 masiv, který nabízí místo na vaši obuv ve čtyřech výklopných policích. Praktický botník vám namoříme na přání, zapadne i do již zařízené předsíně!

Botník SB112 masiv

 • od 3 162 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Nedaří se vám udržet pořádek v předsíni, protože se tam věčně povalují rozházené páry bot. Pořiďte si na ně botník SB112 masiv se třemi výklopnými zásuvkami a máte po starostech! Uložíte do něj několik párů bot, které aktuálně nosíte, a budete je mít vždy po ruce, ale současně uklizené!

Botník SB113 masiv

 • od 3 455 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Boty mohou někdy zlobit. Povalují se po verandě, jedna bez druhé, pletou se pod nohy... Naučte své boty pořádku díky botníku SB113 se třemi zásuvkami. Uložíte do nich boty všech členů rodiny - budou srovnané, pěkně pohromadě a už o ně nebudete zakopávat, když přijdete domů. Botník z masivní borovice namoříme i do jiného odstínu, aby se hodil k dalšímu nábytku ve vaší chodbě. Stačí si vybrat a vaše předsíň hned bude o něco útulnější

Botník SB115 masiv

 • od 3 455 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Mít pořádek v chodbě nebo verandě, do které vstupujete každý den, když se vracíte domů, nebo v ní vítáte hosty, je minimálně příjemné. Pokud k tomu směřujete a přemýšlíte, co s botami, o které už nechcete zakopávat, vyberte si botník, který nezabere tolik místa, ale o to víc ho poskytne na obuv. Botník SB115 z masivního dřeva začleníte do své domácnosti snadno, protože vedle borovice, ze které je vyroben, může mít také barvu dubu, olše, ořechu nebo odstínu gray. 

Botník SB116 masiv

 • od 3 162 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

malý botník se počítá. Můžete do něj uložit boty, které zrovna nosíte. Ty další, které mezitím vyhlíží nadcházející sezónu a jiné roční období, můžou zůstat ve skříni, a v tomto botníku SB116 mohou být jen ty, které právě potřebujete. Snadné a chytré řešení. Botník je z masivního dřeva, které u nás má velkou výhodu - můžeme ho před odesláním namořit do barvy, která vám vyhovuje. 

Botník SB117 masiv

 • od 1 860 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Potřebujete malý skladný botník, který vám pomůže uklidit boty před vchodovými dveřmi? Pak si vyberte botník SB117 vyrobený z masivního borovicového dřeva. Jeho rozměry jsou 72x45x29 cm, takže se skvěle hodí hned vedle vchodových dveří. Vybrat si můžete z několika barevných variant.

Výprodej

Botník SB118 masiv

 • od 3 814 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Pořiďte si botník, do kterého se vejdou boty všech členů vaší rodiny. Prostorný botník vyrobený z masivního borovicového dřeva je ručně mořený. Vybrat si můžete z několika barevných variant. Botník SB118 má rozměry 80 x 90 x 29 cm.

Akce

Botník SB119 masiv

 • od 5 853 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Zakopáváte o boty ostatních členů rodiny i ty vaše, když přijdete domů? Učiňte tomu přítrž a vybavte předsíň dřevěným botníkem, který se o povalující se obuv ochotně postará! Botník SB119 masiv můžeme přizpůsobit vašemu stávajícímu vybavení - namoříme vám ho na přání! Anebo si k němu vyberte něco dalšího z naší nabídky.

Botník SB120 masiv

 • od 3 078 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Vyhněte se stresu s botníkem. Vezmeme-li modelovou situaci. Člověk spěchá, hledá boty a zrovna ty, které potřebuje, nejsou k nalezení. Anebo je tady jen jedna! Pokud máte doma psa, je to dost možné... Když však vaše oblíbené boty, nebo ty, které zrovna s ohledem na roční období nosíte, uložíte do botníku SB120 masiv, budete mít vyhráno a odchod z domu kamkoli i ve spěchu, bude bezproblémový. Menší botník snadno umístíte i do malé předsíně, ovšem službu odvede jako velký kus nábytku. 

Botník SB121 masiv

 • od 5 296 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Boty. Do práce, na běhání, na podpatku, pantofle až půjdu s košem... Každý z nás má jistě několik párů bot, někdo i několik desítek párů bot. Aby se vám alespoň ty, co používáte nejčastěji, nepovalovaly po předsíni, šoupněte je do botníku! Skvěle poslouží botník SB121 z masivu, který má několik výklopných zásuvek.

Botník SB122 masiv

 • od 4 748 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Tak jako kabát patří na věšák, boty patří do botníku. Díky tomuto kusu nábytku, který v předsíni může posloužit také k sezení, budete mít pořádek nejen v předsíni, ale i v botách. Botník SB122 z masivního dřeva čítá čtyři zásuvky, které lze jednoduše vyklopit a vybrat obuv, kterou zrovna potřebujete. 


  | 1 | 2 |


Levné dřevěné botníky do předsíněMáte boty, o kterých ani nevíte, že je máte?

...pak rozhodně nejste sami. Až 30 % lidí používá jen zlomek svých bot, protože o dalších ani nevědí, že je mají. Pokud k nim patříte i vy, pak je načase botník vyklidit a udělat si v něm pořádek. A skvělou příležitostí a motivací k tomu je pořízení nového botníku.

V naší nabídce najdete dřevěné botníky sedací, výklopné, policové - na jaké si jen vzpomenete. Jsou to levné botníky, a přesto kvalitní. Masivní dřevo vyniká vysokou stabilností a životností. Můžeme vám je namořit do různých odstínů, přesně dle přání. Třeba tak, aby se perfektně hodili k vašemu novému nástěnnému věšáku. Že ho ještě nemáte? Chyba!

Až si vybavíte svou předsíň, boty srovnejte podle ročního období, barev a také příležitosti (do kanceláře, na sport, do města). Ne, vážně! S tímto jednoduchým systémem už nikdy neřeknete "já nemám co na sebe". A ranní oblékání zvládnete o poznání rychleji.

© 2024, Drewmaxcz.cz – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek

Přeskočit na začátek stránky