Nákupní košík

Zvolte měnu: CZK EUR


Dřevěné dětské stavebnice

Kostka ke kostce a máte hrad, věž nebo ohradu. Ať už postaví vaše děti (a vy s nimi) cokoli, potrénují díky dětské dřevěné stavebnici svou jemnou motoriku a zručnost, zapojí svou představivost a fantazii a také potrápí svou trpělivost. Taková vysoká věž chce hodně soustředění a klidu, aby mohla být skutečně vysoká. Podpořte vývoj svých dětí s klasickou hračkou - dětskou stavebnicí, která je vyrobena z voňavého dřeva, obnovitelného a ekologického materiálu. 


  • Typy katalogů
    • Obrázkový výpis

Dřevěná stavebnice domino AD402

  • 1 487 Kč Cena s DPH
 ks

Dostupnost 7-21 dní

Dřevěná stavebnice domino AD402

Dřevěná stavebnice XL AD413

  • 779 Kč Cena s DPH
 ks

Dostupnost 7-21 dní

Dřevěná stavebnice XL AD413Dřevěná stavebnice by doma neměla chybět

KostkyDřevěná stavebnice je evergreenem snad každého dětství. Kdo z nás si nehrál s kostkami a nestavěl hrady a věže a silnice...? Jestli vám kostky doma nezbyly ještě z vašeho dětství, neváhejte je svým dětem už v raném věku pořídit a zařadit je do repertoáru klasických hraček. Důvodů je několik.

Tak především - DŘEVO. Pevný, odolný materiál pocházející z přírody, který se tak liší od plastu. Plastovým hračkám se dnes člověk nevyhne, umí toho přeci jen víc než ty dřevěné, ale v čem je nenahradí, je vazba na přírodu a také příjemnost materiálu. Tvrdé dřevo, ze kterého jsou kostky vyrobeny, je precizně opracováno, a je tak příjemné na dotyk! Navíc jednotlivé části stavebnice jsou velké tak akorát pro malé dětské ručky. Nebojte se zvolit jednoduché kostky v dekoru dřeva, svou neutralitou podněcují dětskou představivost. V kombinaci s barevnými kostkami pak zase učí děti poznávat barvy a dávat je k sobě. 

Stavebnice jsou skvělé také v tom, že nenásilně a jednoduše rozvíjí jemnou motoriku a manuální zručnost malých dětí. O kreativitě a fantazii nemluvě - z kostek postaví cokoli, co si jen budou přát. 

© 2024, Drewmaxcz.cz – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek

Přeskočit na začátek stránky