Nákupní košík

Zvolte měnu: CZK EUR


Dřevěné knihovny a knihovničky

Pro všechny čtenáře je nepředstavitelné, aby knihy ležely někde na dně polic nebo snad v krabicích. Nejlepší totiž je, mít je na očích. Proto vám nabízíme jedinečné knihovny ze dřeva, které budou krásným i užitečným doplňkem do každého obývacího pokoje. Večer jen sáhnete po právě rozečtené nebo oblíbené knize a můžete číst! Knihovny jsou různě velké, záleží proto spíš na tom, kolik doma máte knih. Vybírat můžete také z knihoven s úložným prostorem či prosklenými dvířky, díky kterým se na uložené knihy nepráší.


 • Typy katalogů
  • Obrázkový výpis

Knihovna KW125 masiv

 • od 11 554 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Každý vášnivý čtenář má doma spoustu knih, které je třeba někam uložit. Kdepak zavřené police, mějte své nejoblíbenější tituly pěkně na očích. A ty, které vás zas tak moc nebaví, zase schovejte za dvířka poliček. Knihovna KW125 vyrobená z masivního dřeva je už od pohledu stavěná k tomu, aby unesla všechny ty napínavé příběhy ukryté na stránkách vašich knih.  

Knihovna KW126 masiv

 • od 9 176 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Oblečení patří do šatní skříně, nádobí do kuchyňské linky a knížky do knihovny! Vášnivým čtenářům, a nejen těm, proto nabízíme nejen praktickou, ale i vkusnou knihovnu KW126 z poctivého masivního dřeva. Do polic si můžete vyskládat všechny vaše "papírové poklady" a do spodní části knihovny potom umístit například dokumenty, časopisy nebo třeba stolní hry. 

Knihovna KW127 masiv

 • od 9 006 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

I v době, které vládnou moderní technologie, se drží. Knížky jsou poklad, na který lidé nezanevřeli, naopak, stále jich doma mají spoustu. Platí to i u vás? Potom jistě potřebujete místo, kam tyto papírové cennosti uložit. Ideálně k tomu poslouží knihovna KW127 z masivního dřeva disponující několika otevřenými policemi i spodní částí s dvířky, která snese i neurovnané řádky knih. 

Knihovna KW128 masiv

 • od 7 646 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Knížky, rámečky s fotografiemi vašich nejbližších nebo třeba sbírka hrníčků. Hledáte pro tyto a podobné věci stále vhodné místo ve vašem obývacím pokoji? Tahle knihovna z našeho eshopu vám usnadní práci. Do poliček i zásuvek uložíte spoustu věcí, které záhy budete mít prakticky po ruce. Je vyrobena z masivního dřeva a váš pokoj navíc provoní dřevem.

Knihovna KW129 masiv

 • od 11 385 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Čapek, Dostojevskij, Viewegh, Mornštajnová nebo Třeštíková? Ať už vás oslovil jakýkoli spisovatel, jeho knihy si zaslouží najít své místo v knihovně. Nejlépe v obývacím pokoji, pěkně na očích. Masivní knihovna KW129 důmyslně kombinuje police, zásuvky i police za dvířky. Místo v ní naleznou nejen knihy, ale i další věci, třeba dokumenty nebo jiné věci, které chcete mít po ruce. 

Knihovna KW130 masiv

 • od 4 418 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Půjčování si čtiva z knihovny je bezva, protože si přečtete, co chcete, ale doma vám knihy potom nepřekážejí. Přesto... vlastní kniha je vlastní kniha. Specificky voní, můžete se k ní kdykoli vrátit a v interiéru jsou knihy vlastně moc pěkným doplňkem (i když nic se nesmí přehánět). Mějte i vy doma svou vlastní osobní knihovnu, třeba s těmi nejoblíbenějšími tituly. Dřevěná masivní knihovna KW130 v jednoduchém stylu bude slušet každému obývacímu pokoji. 

Knihovna KW131 masiv

 • od 6 542 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Knihy jsou pro někoho takovým malým pokladem. Pokud i vy patříte mezi příznivce četby a doma se vám hromadí přečtené tituly, dejte jim svůj prostor. Urovnejte je do dřevěné knihovny KW131, kde budou v policích pěkně na očích. A přitom se na ně nebude prášit díky proskleným dvířkám. 

Knihovna KW351 Classic masiv dub

 • 34 186 Kč Cena s DPH

Dostupnost 18-20 týdnů

Luxusní knihovna KW351 Classic je už od pohledu opravdu kus nábytku. Je vyrobena z masivního dubu a vynikne v každém obývacím pokoji. Disponuje prosklenými dvířky, které vaše knihy ochrání před prachem i nenechavými ručkami malých dětí nebo drápky vašich domácích mazlíčků. Když knihovnu, tak určitě tuhle!

Doprava zdarma

Knihovna KW352 Classic masiv dub

 • 38 788 Kč Cena s DPH

Dostupnost 18-20 týdnů

Knihovna KW352 Classic je vyrobená z masivního dubu. Je vysoká 195 cm a široká 95 cm, takže se do ní vleze opravdu velká spousta knih. Vybrat si můžete z několika barevných provedení, aby se k vám domů naprosto dokonale hodila.

Doprava zdarmaKnížky nikam nezavírejte, nechte si je pěkně na očích

Knihovna zútulní každý obývací pokoj.Knihy jsou studnice moudrosti. A co teprve, když se všechny shromáždí na jednom místě! Alespoň tedy ty, které máte rádi. Dejte své papírové poklady dohromady a efektivně vyřešte uložení knih na jedno místo. Pořiďte si domů knihovnu z masivního dřeva, kde budete mít knihy pěkně na očích, a můžete je třeba uspořádat podle abecedy, barvy, velikosti nebo čehokoli jiného.

Naše dřevěné knihovny i malé knihovničky nabízí otevřené police, úložný prostor krytý dvířky a najdete u nás i knihovny s prosklenými dvířky. Vybrat si můžete kupříkladu jen police a do spodní části uložit knížky vašich dětí, aby na ně pohodlně dosáhli a mohli si číst nebo prohlížet své oblíbené tituly.

A kdyby se vám všechny vaše knížky do nové knihovničky ze dřeva nevešly, doplňte je nástěnnými policemi, na které se vejde spousta dalších věcí!

© 2024, Drewmaxcz.cz – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek

Přeskočit na začátek stránky