Nákupní košík

Zvolte měnu: CZK EUR


Dřevěné knihovny a knihovničky Drewmax

Pro všechny čtenáře je nepředstavitelné, aby knihy ležely někde na dně polic nebo snad v krabicích. Nejlepší totiž je, mít je na očích. Proto vám nabízíme jedinečné knihovny ze dřeva, které budou krásným i užitečným doplňkem do každého obývacího pokoje. Večer jen sáhnete po právě rozečtené nebo oblíbené knize a můžete číst! Knihovny jsou různě velké, záleží proto spíš na tom, kolik doma máte knih. Vybírat můžete také z knihoven s úložným prostorem či prosklenými dvířky, díky kterým se na uložené knihy nepráší.


 • Typy katalogů
  • Obrázkový výpis

Knihovna KW125 masiv

 • od 11 080 Kč

Dostupnost 7-21 dní

Každý vášnivý čtenář má doma spoustu knih, které je třeba někam uložit. Kdepak zavřené police, mějte své nejoblíbenější tituly pěkně na očích. A ty, které vás zas tak moc nebaví, zase schovejte za dvířka poliček. Knihovna KW125 vyrobená z masivního dřeva je už od pohledu stavěná k tomu, aby unesla všechny ty napínavé příběhy ukryté na stránkách vašich knih.  

Knihovna KW126 masiv

 • od 8 799 Kč

Dostupnost 7-21 dní

Oblečení patří do šatní skříně, nádobí do kuchyňské linky a knížky do knihovny! Vášnivým čtenářům, a nejen těm, proto nabízíme nejen praktickou, ale i vkusnou knihovnu KW126 z poctivého masivního dřeva. Do polic si můžete vyskládat všechny vaše "papírové poklady" a do spodní části knihovny potom umístit například dokumenty, časopisy nebo třeba stolní hry. 

Knihovna KW127 masiv

 • od 8 636 Kč

Dostupnost 7-21 dní

Knihovna KW127 masiv

Knihovna KW128 masiv

 • od 7 333 Kč

Dostupnost 7-21 dní

Knížky, rámečky s fotografiemi vašich nejbližších nebo třeba sbírka hrníčků. Hledáte pro tyto a podobné věci stále vhodné místo ve vašem obývacím pokoji? Tahle knihovna z našeho eshopu vám usnadní práci. Do poliček i zásuvek uložíte spoustu věcí, které záhy budete mít prakticky po ruce. Je vyrobena z masivního dřeva a váš pokoj navíc provoní dřevem.

Knihovna KW129 masiv

 • od 10 917 Kč

Dostupnost 7-21 dní

Knihovna KW129 masiv

Knihovna KW130 masiv

 • od 4 237 Kč

Dostupnost 7-21 dní

Knihovna KW130 masiv

Knihovna KW131 masiv

 • od 6 273 Kč

Dostupnost 7-21 dní

Knihovna KW131 masiv

Knihovna KW351 Classic masiv dub

 • od 24 614 Kč

Dostupnost 4-6 týdnů

Knihovna KW351 Classic masiv dub

Knihovna KW352 Classic masiv dub

 • od 30 720 Kč

Dostupnost 4-6 týdnů

Knihovna KW352 Classic je vyrobená z masivního dubu. Je vysoká 195 cm a široká 95 cm, takže se do ní vleze opravdu velká spousta knih. Vybrat si můžete z několika barevných provedení, aby se k vám domů naprosto dokonale hodila.Knížky nikam nezavírejte, nechte si je pěkně na očích

Knihovna zútulní každý obývací pokoj.Knihy jsou studnice moudrosti. A co teprve, když se všechny shromáždí na jednom místě! Alespoň tedy ty, které máte rádi. Dejte své papírové poklady dohromady a efektivně vyřešte uložení knih na jedno místo. Pořiďte si domů knihovnu z masivního dřeva, kde budete mít knihy pěkně na očích, a můžete je třeba uspořádat podle abecedy, barvy, velikosti nebo čehokoli jiného.

Naše dřevěné knihovny i malé knihovničky nabízí otevřené police, úložný prostor krytý dvířky a najdete u nás i knihovny s prosklenými dvířky. Vybrat si můžete kupříkladu jen police a do spodní části uložit knížky vašich dětí, aby na ně pohodlně dosáhli a mohli si číst nebo prohlížet své oblíbené tituly.

A kdyby se vám všechny vaše knížky do nové knihovničky ze dřeva nevešly, doplňte je nástěnnými policemi, na které se vejde spousta dalších věcí!

© 2021, Drewmaxcz.cz – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek

Přeskočit na začátek stránky