Nákupní košík

Zvolte měnu: CZK EUR


Úvod Ložnice Police

Dřevěné police a poličky do ložnice

Ložnice není jen postel a skříň. Jsou to i věci, které vám tuhle místnost, kde strávíte minimálně třetinu života, pěkně zabydlí a zpříjemní. Jednou z nich jsou poličky, na které si budete moci odložit své oblíbené knihy, mušle z loňské dovolené u moře i fotografie vašich dětí. Ozdobte své zdi kvalitními policemi do ložnice z naší nabídky. Díky preciznímu provedení a masivnímu dřevu, z něhož jsou vyrobeny, vám budou sloužit roky a unesou i velké množství knih, po nich budete moci jednoduše sáhnout, než se uložíte k spánku. 


32 položek

  | 1 | 2 | 3 |

 • Typy katalogů
  • Obrázkový výpis

Dřevěná police PK210 masiv buk - šířka 1…

 • od 2 501 Kč Cena s DPH

Dostupnost 4-6 týdnů

Police zaplní prázdné zdi a zútulní váš domov! Mají multifunkční využití. Kupříkladu jednoduchou avšak moderní dřevěnou polici PK210 z masivního buku širokou 120 cm využijete v každé místnosti! Na knížky v obývacím pokoji nebo ložnici, na hračky v pokoji vašich dětí nebo třeba na kořenky v kuchyni. Trendy TIP: Oblíbenou dekorací jsou v současnosti obrázky v rámečku položené na poličku! 

Dřevěná police PK211 masiv buk - šířka 8…

 • 1 883 Kč Cena s DPH

Dostupnost 4-6 týdnů

Dřevěné police dají vašemu domovu novou tvář. Doplní klasický nábytek postavený na podlaze a oživí vaše zdi přesně tak, jak si budete přát. Přeci jen, co na ně uložíte, je jen na vás. Atraktivní dřevěná police PK211 masiv buk o šířce 80 cm je jako dělaná na knihy i jiné doplňky. 

Dřevěná police PK212 masiv buk - šířka 4…

 • od 1 470 Kč Cena s DPH

Dostupnost 4-6 týdnů

Protože domov dělají detaily, myslete na ně ve všech místnostech vašeho domova. Police oživí zdi v obývacím pokoji, ložnici, pokoji dětí, chodbě i pracovně. Podle místnosti i vkusu na ně můžete umístit vaše oblíbené knihy (v tom případě by polic mohlo být i víc), rámečky s fotkami (které nechcete věšet na zeď, ale dát jim jinou perspektivu), svíčky nebo květiny, hračky i další dekorace. Dřevěná police PK212 z masivního buku o šířce 40 cm vyniká svým jednoduchým stylem, který polici umožňuje sladit s jakýmkoli interiérem.  

Police PK101 masiv

 • od 1 294 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Šup s ní na zeď! Členitá dřevěná police PK101 z masivu je ideální k uložení vašich knih, rodinných fotografií i drobností, které třeba sbíráte. Oživí váš domov a stane se pěkným doplňkem každé místnosti

Police PK102 masiv

 • od 1 633 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Jsou lidé, kteří si rádi věci vystavují, aby je měli na očích. Jiní je zase zavřou za dvířka do poliček, skříní a komod. Jste-li spíše vystavovací tip, bude se vám jistě hodit tahle praktická police PK102 z masivu, na kterou se vejde spousta věcí - knížek, hrníčků, andělíčků nebo čehokoli jiného, co třeba sbíráte.

Police PK103 masiv - šířka 110 cm

 • od 1 265 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Když máš prázdné stěny, něco na ně pověs... Co třeba polici? Členitá police PK 103 z masivního dřeva čítá několik odkládacích ploch, a je tak vhodná kupříkladu do dětského pokoje  na knížky, učení, sbírku angličáků i panenek... Je z borovice, která má sama o sobě krásnou strukturu dřeva, ale nemusí se vám domů hodit. Proto nabízíme i několik možností moření, kterými polici dokážeme přizpůsobit vašim přáním. 

Police PK103 masiv - šířka 120 cm

 • od 1 265 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

A bude viset! Na volnou zeď se vždy něco hodí, možná obraz, fotky v rámečku nebo rovnou police, na kterou lze uložit knížky, dekorace i ty rámečky! Dřevěná police PK103 v šíři 120 cm s několika odkládacími plochami nabízí dostatek prostoru na všechno možné. Je z pevného borovicového dřeva, které polici dodává krásnou kresbu, avšak můžeme pro vás polici namořit do odstínu, který si vyberete. Police PK103 masiv - šířka 130 cm

 • od 1 265 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Stěny jsou jako plátno, co na ně pověsíte, je zase jako malba. Oživte svou zeď policí PK103 z masivního dřeva, která je členitá a díky tomu ji můžete využít opravdu na maximum. Na knížky, květiny, obrázky, figurky, zkrátka to, co máte rádi. Police je z borovice, která má sama o sobě krásnou strukturu dřeva, ale klidně její barvu změníme na dub nebo ořech, vyberte si.


 

 

Police PK103 masiv - šířka 140 cm

 • od 1 265 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Poslouží přesně tak, jak budete chtít. Členitá police PK103 z masivní borovice může být knihovnou, unese i pracovní dokumenty, hračky nebo květiny. Záleží na vás i tom, kam ji pověsíte. Je široká 140 cm, takže dostatečně velká i na kombinaci toho, co potřebujete. Police je z borovice, která má sama o sobě krásnou strukturu dřeva, ale klidně její barvu změníme na dub nebo ořech, vyberte si.

Police PK103 masiv - šířka 150 cm

 • od 1 265 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Jedna police, mnoho přihrádek. Členitá police PK103 nabízí široké spektrum využití. Na každou poličku můžete dát něco jiného a esteticky vše uspořádat přesně tak, abyste byli spokojení. Pro vaši spokojenost chceme skutečně maximum, proto vám polici z masivu o šíři 150 cm můžeme namořit do barvy, kterou si vyberete. 

Police PK104 masiv - šířka 100 cm

 • od 925 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Hodí se na každou stěnu, do každé místnosti. To je výhoda univerzálních dřevěných polic! Metr široká police PK104 z borovicového dřeva oživí každou zeď a místnost zútulní. Můžete ji totiž okamžitě po zavěšení "zabydlet" a umístit na ni knížky, obrázky, dekorace, květináče, nářadí, čepice a doplňky... Dejte jí tu správnou funkci, kterou zrovna potřebujete

Police PK104 masiv - šířka 70 cm

 • od 925 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Dřevěná police PK104 disponuje ideální šíří 70 cm. Nezabere tak tolik místa, ale přitom ho spoustu nabídne. Můžete na ni uložit co vás jen napadne, tedy samozřejmě s mírou. Unese toho spoustu, ale zase ne všechno. Ideální jsou knížky, obrázky nebo učebnice do školy, které budou mít děti nad stolem hned po ruce. 


  | 1 | 2 | 3 |


Police ze dřevaPomocník, který se hodí kamkoli do bytu

Malé, velké, jednoduché i členité. Police i poličky z naší nabídky se hodí do každé ložnice. A nejen tam. Police je jeden z nejuniverzálnějších kousků nábytku, který si domů můžete pořídit. Najdou své místo nejen v ložnici, ale i v obývacím pokoji, kuchyni, předsíni či koupelně. Chceme-li to zkrátit - zkrátka v celé vaší domácnosti!

Protože hlavním úkolem polic je vytvořit další úložný nebo lépe odkládací prostor, dbejte na to, aby byly z kvalitního materiálu. Často  musí unést i větší množství věcí. Ty naše jsou z masivní borovice a buku. Namoříme vám je navíc na přání - výběr odstínu je jen na vás.

Na zeď ložnice se bude hodit také zrcadlo, které vám poslouží vždy, když budete potřebovat zkontrolovat svůj vzhled.

© 2024, Drewmaxcz.cz – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek

Přeskočit na začátek stránky