Nákupní košík

Zvolte měnu: CZK EUR


Úvod Předsíně Věšáky Stojany na šaty

Věšáky a dřevěné stojany na šaty

V předsíni, chodbě, ložnici, čekárně i restauraci jistě využijete naše praktické věšáky a dřevěné stojany na šaty. Můžete na ně hned v předsíni pověsit bundy i kabáty, když přijdete domů, nebo i domácí oblečení, pokud zvolíte dřevěný stojan na šaty, který dáte do ložnice. Díky věšáku i stojanu bude mít vaše oblečení své místo a nebudete ho muset hledat po židlích, klikách a dalších zákoutích vašeho domova. Věšáky se hodí také do míst jako je čekárna u lékaře, kosmetický nebo kadeřnický salon, restaurace a další! Poslouží zákazníkům i pacientům k odložení svršků.


  • Typy katalogů
    • Obrázkový výpis

Věšák WS140 masiv

  • od 1 530 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Věšák WS140 masiv

Věšák WS141 masiv

  • od 1 274 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Jako věrný a tichý sluha vždy bude čekat ve vaší verandě na vaše kabáty a bundy, které rád přijme, a počká, až je zase budete potřebovat. Co si budeme povídat, věšák je potřeba v každé domácnosti. Pořiďte si domů tohoto pomocníka a nebudete litovat. Vaši bundu alespoň vždy najdete a nebudete ji muset věšet například po židlích, klikách, nebo kde se zrovna namane.

Akce

Věšák WS401 masiv buk

  • 5 490 Kč Cena s DPH

Dostupnost 4-6 týdnů

Hromadí se vám na háčcích předsíňové stěny spousta bund a když přijde návštěva, její kabáty už není kam dát? Pořiďte si do chodby či předsíně ještě jednoho praktického pomocníka - věšák WS401 z masivního buku. Pevná čtyřhranná konstrukce je skutečně stabilní a jen tak něco ji nepokácí. Navíc lze vnitřek věšáku využít na deštníky. 

Věšák WS402 masiv buk

  • od 5 904 Kč Cena s DPH

Dostupnost 4-6 týdnů

Věšák je celoroční záležitost, která by neměla chybět v žádné domácnosti. Své místo najde v chodbě, ale poslouží i jinde - například v čekárně nebo restauraci. Věšák WS402 z masivního buku, který vám namoříme na přání, poslouží k odložení vašich kabátů i letních bund, šátků nebo čepic.Neodmlouvá a drží, ať už na něj dáte kolik věcí chcete

Němý sluhaTakový němý sluha je k nezaplacení. Alespoň jeho služby tedy. Počáteční investice při jeho koupi se totiž mnohonásobně vrátí. Zatímco skutečný sluha by stál měsíčně nějakou částku, dřevěného němého sluhu neboli stojan na šaty koupíte a už se o něj vůbec nemusíte starat! Vaše šaty vám však vždy ochotně podrží!

Dřevěné věšáky a stojany na šaty jsou tak nejen praktickým, ale i stylovým doplňkem. Některé se hodí spíše do předsíně na kabáty a bundy. Pokud na takový stojací věšák nemáte v předsíni místo, zastane jeho funkci i nástěnný věšák. Jiné stojany jsou potom vhodné spíše do ložnic, kde na ně můžete odložit šaty, saka, domácí oblečení i několik outfitů, které zkoušíte těsně před odchodem z domu a nestíháte je narovnat zpět do skříně!

© 2024, Drewmaxcz.cz – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek

Přeskočit na začátek stránky