Nákupní košík

Zvolte měnu: CZK EUR


Úvod Dětský pokoj Židličky

Dřevěné dětské židličky

Určitě znáte tu pohádku - malá dívenka se vydala do lesa, kde našla domek, který obývali medvědi. Jedla jejich kaši z různě velkých misek a také zkoušela jejich židle. Nejdřív tu největší, nesedělo se jí ale dobře. Posadila se proto na tu prostřední, ani ta jí však nevyhovovala, a tak si nakonec přesedla na nejmenší židličku a zasmála se, jak se jí dobře sedělo. I vaše děti jistě ocení, když budou mít židličku odpovídající jejich velikosti, na níž si sami vylezou a z níž také dosáhnou na zem! Vyberte svým dětem kvalitní dřevěnou židličku, která pro ně bude velká tak akorát a bude vonět přírodou. Na našem eshopu navíc za bezkonkurenční cenu!


  • Typy katalogů
    • Obrázkový výpis

Dětská židlička AD220

  • 2 053 Kč Cena s DPH
 ks

Dostupnost 7-21 dní

Začátky vyžadují tu správnou přípravu a vybavení. O to víc to platí, týkají-li se dětí. Vybavte se na jejich první stravování praktickou dřevěnou jídelní židličkou s pultíkem. Nabízí i benefit - je totiž takzvaně pokračovací. Až děti povyrostou, můžete ji snadno přeměnit ve stoleček a židličku!Dětská židlička AD241

  • 673 Kč Cena s DPH
 ks

Dostupnost 7-21 dní

Dětská židlička je takřka povinným kouskem nábytku pro vaše rostoucí batole. Kolem roka a půl už každé dítě tuhle židličku využije a bude náležitě pyšné, jak si sedí jako máma a táta. Postupně si na ni samo vyleze a bude kreslit, modelovat a samo jíst. Sledujte tyhle krásné pokroky na stabilní a odolné židličce z přírodního materiálu.

Dětská židlička s obrázkem AD230

  • 531 Kč Cena s DPH
 ks

Dostupnost 7-21 dní

Malý člověk, malá židle. Každé dítě chce dělat všechno jako jeho rodiče. Nedivte se tak, že i vaše ratolest chce mít svou židličku u svého malého stolečku, kde bude moci kreslit, stavět věž z kostek nebo obědvat. Na židličce z naší nabídky tohle všechno půjde vaším dětem na jedničku a ještě je to bude moc bavit!


Dětský set stoleček a židle AD255

  • od 1 784 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Děti svůj malý nábytek milují. Malá kuchyňka, malý ponk nebo malý stoleček a židličky? To je přesně to, čím je opravdu potěšíte už proto, že chtějí být jako jejich rodiče nebo si na ně zatím alespoň hrát. Dětský set stoleček a židle AD255 ze dřeva, které nikdy nevyjde z módy a pro dětský nábytek je kvůli své odolnosti více než vhodné, bude báječným místem pro hry vašich dětí i jejich setkání s dalšími malými přáteli.  Jsou malé, roztomilé a voní dřevem

Dětská židličkaDětské židličky by neměly chybět v žádné domácnosti, kde jsou malé děti. Malá židlička totiž bude jejich věrným společníkem, když si budou kreslit, modelovat, učit se číst nebo třeba jíst. Malá dřevěná židlička pro děti i malý stoleček najdou své místo nejen v dětském pokoji, ale třeba i v kuchyni či obývacím pokoji.

Z židliček z naší nabídky o výšce 24 nebo 30 centimetrů vaše děti dosáhnou bez problémů na zem, a tak budou moci kdykoli od stolečku odběhnout a ukázat vám svůj výtvor.

Dřevěné dětské židličky z masivního borovicového dřeva zapadnou do každého interiéru. Navíc oproti těm plastovým nebudou studit ani se nerozlomí, pokud na nich bude vaše ratolest provádět vylomeniny. 

© 2024, Drewmaxcz.cz – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek

Přeskočit na začátek stránky