Nákupní košík

Zvolte měnu: CZK EUR


Úvod Dětský pokoj Doplňky Malířské stojany

Malířské dřevěné stojany

Nemusíte se malováním živit, ani být akademický malíř, abyste si domů mohli pořídit malířský stojan. Jestli vás malování baví, pusťte se do toho a pořádně se vybavte - začněte kvalitním dřevěným stojanem, plátny, barvami a štětci. Se stojanem vám pomůžeme my. Na výběr jich máme několik, záleží do jak velkých věcí se chcete vrhnout - jsou na různě velká plátna. Malířské stojany jsou stabilní a odolné. Můžete se pustit do jakéhokoli obrazu, ustojí i vášnivé impresionistické emoce. 


  • Typy katalogů
    • Obrázkový výpis

Dřevěný malířský stojan GD380

  • 1 982 Kč Cena s DPH
 ks

Dostupnost 7-21 dní

Chcete mít jistotu, že vaše právě vznikající dílo bude pěkně držet na svém místě? Pořiďte si kvalitní dřevěný malířský stojan GD380 vyrobený z masivní borovice, který je dostatečně stabilní a odolný, aby ustál i divoké tvoření vášnivého umělce. Stačí upevnit plátno a můžete bezstarostně tvořit obraz, který se třeba jednou bude prodávat za miliony korun! Tahle investice, aneb stojan za pár korun, se vám ještě vyplatí!

Dřevěný malířský stojan GD381

  • 1 192 Kč Cena s DPH
 ks

Dostupnost 7-21 dní

Dřevěný malířský stojan GD381

Dřevěný malířský stojan GD384

  • 814 Kč Cena s DPH
 ks

Dostupnost 7-21 dní

Dřevěný malířský stojan GD384

Dřevěný malířský stojan GD386

  • 2 089 Kč Cena s DPH
 ks

Dostupnost 7-21 dní

Dřevěný malířský stojan GD386

Dřevěný malířský stojan GD387

  • 3 292 Kč Cena s DPH
 ks

Dostupnost 7-21 dní

Dřevěný malířský stojan GD387Jaký typ stojanu vám bude vyhovovat? Poradíme vám

Vytvořte si doma místo pro své uměníDo ateliéru i domů, klidně i do dětského pokoje větších dětí, zkrátka všude tam, kde chcete vy nebo někdo blízký tvořit a malovat, se skvěle hodí malířský stojan. Pevně uchytí malířské plátno a ohlídá nově vznikající dílo. Je to jedna ze základních malířských potřeb, která by začínajícímu i zkušenému umělci neměla chybět. A vlastně vůbec nemusí zůstat jen doma, klidně ho můžete vzít ven a pustit se do obrazu krajiny přímo v exteriéru. Podle toho, kam ho umístíte, také vybírejte. 

Malířské stojany bývají nejčastěji jako tzv. typ A nebo typ H, u nás najdete oba typy. První ze jmenovaných je populárnější, často i kvůli nižší ceně stejně velkého stojanu typu A oproti typu H, což odpovídá množství použitého materiálu. Výhodou je i menší rozměr. Druhý typ H je vhodný pro umělce, kteří malují na jednom místě delší dobu a potřebují opravdu stabilní a kvalitní stojan. Typ H je navíc vhodný i na plátna větších rozměrů. Stojany tohoto typu jsou většinou masivnější a těžší než typ A, proto se s nimi hůř manipuluje. 

Zamyslete se tak nejdřív nad tím, na co stojan budete potřebovat, a také, jakou částku za něj chcete vydat. Potom už výběr není tak těžký. 

TIP: Máte-li doma malé začínající malíře, myslíme tím opravdu malé děti, které jsou kreativní a chtějí tvořit s vámi, vybavte se i dětskou kreslicí tabulí na křídy. Děti budou nadšené, že mohou dělat to samé co vy, a pro vás to bude jednodušší než jim kupovat plátna pro jejich díla. 

© 2024, Drewmaxcz.cz – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek

Přeskočit na začátek stránky