Nákupní košík

Zvolte měnu: CZK EUR


TV stolky ze dřeva

Televize bývá hlavním prvkem většiny našich obývacích pokojů. Někdo ji zavěsí na zeď, někdo ji umístí na TV stolek. Patříte-li do druhé kategorie lidí, máme pro vás nabídku atraktivních dřevěných TV stolků za bezkonkurenční ceny. A vůbec, ačkoli jste z první kategorie a televizi máte na zdi, stolek pod ní můžete mít také. Je pěkným doplňkem a nabízí úložný prostor na spoustu věcí. TV stolky by měly být proto nejen designovou, ale i funkční součástí vaší domácnosti. Dbáme proto na kvalitní provedení a naše TV stolky jsou vyrobeny z masivního dřeva s důrazem na provedení. Různě velké, se zásuvkou i otevřenými poličkami, zkrátka široká nabídka, z které si vybere každý.


16 položek

  | 1 | 2 |

 • Typy katalogů
  • Obrázkový výpis

TV stolek RV107 masiv

 • od 5 098 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Do menšího obývacího pokoje, do ložnice i na chalupu, kde máte jen malou televizi, je jako stvořený TV stolek RV107 masiv. Stolek vybavený poličkami na další příslušenství má praktické vývody na kabely, které tak nikde nebudou nevzhledně vykukovat a jednoduše je schováte za nábytek! Navíc vám stolek namoříme dle vašeho přání do barvy, kterou si vyberete!

TV stolek RV108 masiv

 • od 4 928 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Máte televizi, ale není kam ji dát? Vyřešte to snadno. Pokud nejste zastánci obývacích stěn, pořiďte si jednoduchý televizní stolek RV108 z masivní borovice. Kromě plochy na televizní obrazovku nabízí i prostor na další elektroniku ve dvou poličkách a také zásuvku na drobnosti. Máte-li v obývacím pokoji nebo jinde doma nábytek v jiném dekoru dřeva a chtěli byste stolek, který by s tímto nábytkem ladil, není problém - nabízíme vám několik možností moření, kterými tak tento stolek přizpůsobíme vašim přáním

TV stolek RV109 masiv

 • od 4 078 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Obvyklým vybavením obývacích pokojů je televize. Někde menší, někde větší. Vždy je však potřeba ji na něco umístit - na zeď nebo častěji na TV stolek. Nepotřebujete-li stolek nijak rozměrný a hledáte jednoduchý klasický design, kde vynikne struktura dřeva, nabízíme vám TV stolek RV109 masiv. Má i praktickou polici a zásuvku, navíc za skvělou cenu! 

TV stolek RV110 masiv

 • od 2 294 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Není nijak velký, takže na televizi o větší než metrové úhlopříčce do obývacího pokoje se úplně nehodí. V menším pokoji nebo třeba na chalupě však poslouží skvěle. TV stolek RV110 z masivního dřeva je vhodný na menší obrazovku. Stolek je vyroben z pevného borovicového dřeva, které si může zachovat svou přirozenou barvu, ale jeho barvu můžeme na vaše přání změnit do vybraného odstínu moření. 


TV stolek RV 126 masiv

 • od 4 928 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Na zemi být nemůže a do zdi nechcete vrtat. Potom pod svou televizi jistě potřebujete televizní stolek! Svůj televizor na něj můžete postavit a pohodlně ho sledovat v té správné výšce. TV stolek RV 126 z masivu je vybaven poličkami a zásuvkou, disponuje i praktickými otvory na kabely, aby nikde nečouhaly kolem. Navíc nabízíme možnost barevného moření v několika odstínech dle vašeho výběru. 

TV stolek RV127

 • od 6 202 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Stolek pod televizi je elegantní způsob, jak v obývacím pokoji vyřešit místo pro televizi. Nemusíte vrtat do zdi a vaše televize bude díky TV stolku RV127 v té správné výšce. Prostorný dřevěný TV stolek vybavený zásuvkami nabízí prostor pro další elektroniku, kterou můžete uložit do otevřených polic. Stolek je vyroben z pevného borovicového dřeva, které si může zachovat svou přirozenou barvu, ale jeho barvu můžeme na vaše přání změnit do vybraného odstínu moření. 

Televizní stolek RV128

 • od 9 176 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Není to jen stolek na televizi. Naopak toho zvládne mnohem víc. Postará se kromě televize i o další elektroniku, u které dokonce schová kabely díky otvorům v policích v zádech stolku. Uloží i další drobnosti, třeba důležité dokumenty. A do postranních polic za dvířky se vejde ještě něco... Jistě ho využijete na maximum! Televizní stolek RV128 z borovicového dřeva to "snese".

TV stolek RV301 masiv dub

 • 18 640 Kč Cena s DPH

Dostupnost 18-20 týdnů

Televizní obrazovka by měla být umístěna ideálně ve výšce očí. Abyste toho docílili, je potřeba televizi buď zavěsit na zeď nebo ještě lépe postavit na stylový dřevěný TV stolek RV301 masiv dub! Za stolek schováte všechny nevzhledné kabely a navíc do něj můžete umístit další příslušenství!

TV stolek RV302 masiv dub

 • 26 916 Kč Cena s DPH

Dostupnost 18-20 týdnů

Vlastně každá místnost má svůj stůl. Jídelna jídelní, ložnice noční, pracovna pracovní... a obývací pokoj má hned dva - konferenční a televizní! Že váš obývák ještě žádný stolek nemá, nebo byste ten stávající chtěli vyměnit? Co třeba TV stolek RV302 z masivního dubu? Opravdu dřevěný, pevný a stabilní stolek ze zásuvkami a poličkami je vkusný a vypadá víc než luxusně

Doprava zdarma

TV stolek RV305, masiv dub

 • od 18 254 Kč Cena s DPH

Dostupnost 18-20 týdnů

Sexy nábytek. Není potřeba se podivovat. Totiž i taková věc jako je nábytek může být atraktivní. Přesně takový je totiž TV stolek RV305 z masivního dubu. V dvojici televize a TV stolek bude hrát stolek RV305 jasně prim. Má šmrnc a nápad a navíc bylo při jeho výrobě myšleno i na praktickou stránku věci. Nejen, že do něj uložíte další elektroniku, ale kabely důmyslně skryjete za stolek díky otvoru v jeho zadní části. 

TV stolek RV351 Classic masiv dub

 • 22 816 Kč Cena s DPH

Dostupnost 18-20 týdnů

Kvůli správné pozici televizní obrazovky nemusíte vrtat do zdi ani na oblíbený pořad shlížet shora. TV stolek RV351 Classic je vysoký tak akorát, že na něj stačí televizi opatřenou stojanem postavit. Stolek je vyroben z masivního dubu, jehož dřevo má krásnou strukturu. Dubový nábytek je vysoce stabilní a vyznačuje se dlouhou životností. 

Doprava zdarma

TV stolek RV352, masiv dub

 • 34 211 Kč Cena s DPH

Dostupnost 18-20 týdnů

TV stolek RV352, masiv dub

Doprava zdarma


  | 1 | 2 |


Není jen ozdobou vašeho obýváku, plní i užitečné poslání

TV stolek patří do každého obývacího pokoje.Nejen na televizi, ale i vaše dekorace, playstation, set-top box nebo DVDčka s oblíbenými filmy. TV stolek je nejen stylový doplněk každého obývacího pokoje, ale i nábytek, který vám pomůže s organizací všech možných věcí.

TV stolky z naší nabídky jsou vyrobeny z kvalitního dřeva, které má spoustu výhod. Nejen, že je to materiál pocházející z přírody, ale především je pevný, stabilní a odolný! Nemusí být navíc v obývacím pokoji osamocen. Vybrat si můžete i stolky, které lze jednoduše sladit s dalšími kousky z naší nabídky a vytvořit si funkční sestavu obsahující například knihovnu, komodu nebo vitrínu

Naše nabídka je pestrá a volit si tak můžete stolky menší i větší, s poličkami, se zásuvkami i jejich kombinací.

© 2024, Drewmaxcz.cz – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek

Přeskočit na začátek stránky