Nákupní košík

Zvolte měnu: CZK EUR


Úvod Ložnice Němý sluha

Dřevěný němý sluha

Představa, že máme dostatek peněz, aby se o nás starali druzí a my bychom si jen užívali volného času a zábavy, je vskutku lákavá. Doby, kdy měli lidé služebnictvo, jsou však dávno pryč. My si však jedním takovým sluhou můžeme zpříjemnit život i dnes, a to ani nemusíme vydělávat miliony. Dřevěný němý sluha není rozhodně upovídaný, nebude vám narušovat soukromí, ale skutečně vám poslouží - vždy vám podrží svršky a počká, až si je zase budete chtít vzít. Je ideální do ložnice, kde se nejčastěji člověk převléká, ale může být i v předsíni nebo obývacím pokoji.


  • Typy katalogů
    • Obrázkový výpis

Němý sluha GD160 - masiv

  • od 1 105 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Němý sluha GD160 vám bude sloužit rád a ochotně každičký den. Je vyrobený z kvalitního bukového dřeva a můžete si ho vybrat v několika barevných variantách. Udělejte přitrž povalování se oblečení všude po bytě a pořiďte si perfektního němého sluhu. 

Němý sluha GD460 - masiv

  • od 1 019 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Jeho velkou výhodou je jeho málomluvnost. Můžete na něj navěsit tolik věcí, kolik unese, a neřekne ani slovo. Ochotně se vždy postará o vaše oblečení, které si svléknete, když přijdete domů, nebo o to, které si chystáte na druhý den. Problém nejsou ani věci, které se vám jednoduše zrovna nechtějí uklízet. Popravdě, je mu to jedno. Němý sluha GD460 z masivního dřeva je ideálním pomocníkem a doplňkem v jednom.

Němý sluha GD461 - masiv

  • od 1 274 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Do detailu propracovaný němý sluha GD461 vyrobený z prvotřídního bukového dřeva je každý den připravený podržet vám vaše oblečení. Hrdě bude stát v ložnici, v pracovně či šatně. Vyberte si barevnou variantu, která se bude hodit právě do vašeho interiéru. Výška němého sluhy je 116 cm.Bez řečí a vždy po ruce, němý sluha je ten pravý pomocník

Oblečení? Kam s nímOblečení na doma, vycházku se psem, nebo na další den už nemusíte vždy rovnat do skříně nebo komody. Pokud ho tedy nechcete někde nechat povalovat jen tak bez ladu a skladu. To přeci jen spousta lidí nemá ráda, aby se stále někde něco válelo.

Díky praktickému němému sluhovi budete mít parťáka, který vám věci vždy ochotně podrží a bude mu jedno, že na něm visí třeba pět svetrů nebo čtvery kalhoty. Věci se však nebudou zbytečně mačkat a vy je nebudete muset pokaždé rovnat do šatníků.

Němý sluha z masivu toho navíc unese opravdu hodně. Jeho výhodou je i to, že ho můžete nechat namořit dle vašeho přání

© 2024, Drewmaxcz.cz – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek

Přeskočit na začátek stránky