Nákupní košík

Zvolte měnu: CZK EUR


Výklopné botníky

Klap, klop... Jen dva jednoduché pohyby a ve vaší předsíni bude pořádek jako ve škatulce. Výklopné botníky jsou velmi praktické a moderní. Zabírají naprosté minimum místa, takže jich můžete mít vedle sebe hned několik - a všechny boty můžete mít pěkně pohromadě. Jen si to představte. Už nikdy nebudete pátrat, kdeže máte ty černé lodičky k šatům. Už žádné jarní a podzimní úklidy a výměny bot podle sezóny.


 • Typy katalogů
  • Obrázkový výpis

Botník SB110 masiv

 • od 4 276 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Ať už vlastníte jen několik párů bot, nebo jich máte několik desítek, je potřeba všechny tyhle boty někde uložit! Co třeba do praktického čtyřpatrového botníku z masivního dřeva? Kdyby jeden nestačil, můžete vedle sebe dát i dva nebo v něm mít po ruce pouze boty, které právě potřebujete dle sezony. 

Botník SB111 masiv

 • od 3 710 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Předsíň plná povalujících se bot není to pravé ořechové. O moc lepší je mít boty přehledně srovnané a uklizené. Ochotně vám s tím pomůže botník SB111 masiv, který nabízí místo na vaši obuv ve čtyřech výklopných policích. Praktický botník vám namoříme na přání, zapadne i do již zařízené předsíně!

Botník SB112 masiv

 • od 3 162 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Nedaří se vám udržet pořádek v předsíni, protože se tam věčně povalují rozházené páry bot. Pořiďte si na ně botník SB112 masiv se třemi výklopnými zásuvkami a máte po starostech! Uložíte do něj několik párů bot, které aktuálně nosíte, a budete je mít vždy po ruce, ale současně uklizené!

Botník SB113 masiv

 • od 3 455 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Boty mohou někdy zlobit. Povalují se po verandě, jedna bez druhé, pletou se pod nohy... Naučte své boty pořádku díky botníku SB113 se třemi zásuvkami. Uložíte do nich boty všech členů rodiny - budou srovnané, pěkně pohromadě a už o ně nebudete zakopávat, když přijdete domů. Botník z masivní borovice namoříme i do jiného odstínu, aby se hodil k dalšímu nábytku ve vaší chodbě. Stačí si vybrat a vaše předsíň hned bude o něco útulnější

Botník SB115 masiv

 • od 3 455 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Mít pořádek v chodbě nebo verandě, do které vstupujete každý den, když se vracíte domů, nebo v ní vítáte hosty, je minimálně příjemné. Pokud k tomu směřujete a přemýšlíte, co s botami, o které už nechcete zakopávat, vyberte si botník, který nezabere tolik místa, ale o to víc ho poskytne na obuv. Botník SB115 z masivního dřeva začleníte do své domácnosti snadno, protože vedle borovice, ze které je vyroben, může mít také barvu dubu, olše, ořechu nebo odstínu gray. 

Botník SB116 masiv

 • od 3 162 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

malý botník se počítá. Můžete do něj uložit boty, které zrovna nosíte. Ty další, které mezitím vyhlíží nadcházející sezónu a jiné roční období, můžou zůstat ve skříni, a v tomto botníku SB116 mohou být jen ty, které právě potřebujete. Snadné a chytré řešení. Botník je z masivního dřeva, které u nás má velkou výhodu - můžeme ho před odesláním namořit do barvy, která vám vyhovuje. 

Botník SB117 masiv

 • od 1 860 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Potřebujete malý skladný botník, který vám pomůže uklidit boty před vchodovými dveřmi? Pak si vyberte botník SB117 vyrobený z masivního borovicového dřeva. Jeho rozměry jsou 72x45x29 cm, takže se skvěle hodí hned vedle vchodových dveří. Vybrat si můžete z několika barevných variant.

Výprodej

Botník SB119 masiv

 • od 5 853 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Zakopáváte o boty ostatních členů rodiny i ty vaše, když přijdete domů? Učiňte tomu přítrž a vybavte předsíň dřevěným botníkem, který se o povalující se obuv ochotně postará! Botník SB119 masiv můžeme přizpůsobit vašemu stávajícímu vybavení - namoříme vám ho na přání! Anebo si k němu vyberte něco dalšího z naší nabídky.

Botník SB120 masiv

 • od 3 078 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Vyhněte se stresu s botníkem. Vezmeme-li modelovou situaci. Člověk spěchá, hledá boty a zrovna ty, které potřebuje, nejsou k nalezení. Anebo je tady jen jedna! Pokud máte doma psa, je to dost možné... Když však vaše oblíbené boty, nebo ty, které zrovna s ohledem na roční období nosíte, uložíte do botníku SB120 masiv, budete mít vyhráno a odchod z domu kamkoli i ve spěchu, bude bezproblémový. Menší botník snadno umístíte i do malé předsíně, ovšem službu odvede jako velký kus nábytku. 

Botník SB121 masiv

 • od 5 296 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Boty. Do práce, na běhání, na podpatku, pantofle až půjdu s košem... Každý z nás má jistě několik párů bot, někdo i několik desítek párů bot. Aby se vám alespoň ty, co používáte nejčastěji, nepovalovaly po předsíni, šoupněte je do botníku! Skvěle poslouží botník SB121 z masivu, který má několik výklopných zásuvek.

Botník SB122 masiv

 • od 4 748 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Tak jako kabát patří na věšák, boty patří do botníku. Díky tomuto kusu nábytku, který v předsíni může posloužit také k sezení, budete mít pořádek nejen v předsíni, ale i v botách. Botník SB122 z masivního dřeva čítá čtyři zásuvky, které lze jednoduše vyklopit a vybrat obuv, kterou zrovna potřebujete. 

Botník SB123 masiv

 • od 3 162 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

malý botník se počítá. Zřejmě nepojme boty celé vaší rodiny, ale ty, které aktuálně nosíte, by mohl. Tři výklopné zásuvky botníku SB123 jsou totiž, ač se na první pohled nezdá, poměrně prostorné. Botník vyrobený z masivního dřeva se hodí i tam, kde není nazbyt místa, například do malých bytů nebo mini předsíní a chodeb. Moderní výklopné botníkyS novou předsíní budete mít čas i na polibek

Znáte ta hektická rána. Rychle se nasnídat, sbalit kufřík, popadnout kabelku nebo tašku do školy, obléknout se a obout...jenže "kde mám ty své boty a tu bundu? Vždyť jsem ji včera dávat tady na věšák. Nebo ne?

...a na zpoždění máte rázem zaděláno. Kdežto kdybyste v předsíni měli všechno pěkně urovnané. Všechny boty pohromadě ve výklopném botníku a kabáty na věšáku nebo stojanu. Pak máte namísto spěchu, čas na ranní polibek pro hezký den.

Předsíň vytěžte na maximum

Zkrátka předsíň byste měli vždy vybavit prakticky. Měli byste se zbavit všech zbytečností a mít zde jen věci, které potřebujete ráno a odpoledne, až se zase vrátíte z práce. Promyslete, jak vypadá váš běžný odchod a příchod domů a podle toho se zařiďte.

© 2024, Drewmaxcz.cz – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek

Přeskočit na začátek stránky