Nákupní košík

Zvolte měnu: CZK EUR


Jídelní i kuchyňské rohové lavice

Sedět v koutě není žádná hanba, jak by se mohlo zdát. Dobře na tancovačce je to poněkud nepříjemné, ale doma vůbec ne. Naopak díky takovému koutu-rohu budete mít v kuchyni nebo jídelně o dost víc místa. Rohové lavice totiž dokáží mnohdy nemožné - vytvořit i v malém prostoru místo, kde se může sejít i celá rodina u jednoho stolu. Zatímco kolem stolu se židlemi je počet lidí limitován počtem židlí, u lavice je to jiné. Vejde se na ni víc lidí a nezabere tolik místa. Rohové lavice vybírejte z několika provedení - z kvalitního dřeva, u některých i s možností volby moření.


  • Typy katalogů
    • Obrázkový výpis

Dětská lavice AD240

  • 1 239 Kč Cena s DPH
 ks

Dostupnost 7-21 dní

Nábytku k sezení není nikdy dost! Zvláště když máte hodně přátel. Platí-li to o vašich malých ratolestech, pořiďte jim domů nejen židličky, ale i lavici. Až přijdou jejich malí kamarádi na návštěvu, budou je moci u svého malého stolečku všechny pohostit! Dětská lavice AD240 je vyrobena z kvalitního dřeva a zaručuje potřebnou stabilitu. Pořiďte svým dětem nábytek., který budou milovat!

Lavice NR106 masiv

  • od 2 266 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Lavice NR106 masiv

Rohová lavice NR101 masiv

  • od 5 267 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Bojujete s místem, a přesto byste doma chtěli mít prostor k příjemnému stolování? Váš problém může vyřešit rohová lavice, která zabere méně místa než židle a navíc se ke stolu kolem ní vejde víc lidí. Kvalitní provedení a masivní borovice vám zajistí příjemné snídaně, obědy i večeře na dlouhé roky! Alespoň co se sezení týká. Jídlo už necháme na vás.

Rohová lavice NR103 masiv

  • od 5 438 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Rohová lavice NR103 masivLavice spoří i přidávají místo současně  

V bytech našich babiček a dědečků, zkrátka starších generací, to bývala klasika - stůl a rohová jídelní lavice. A velmi chytrá klasika, která dokázala uspořit místo a vytvořit prostor ke stolování i tam, kde by to za normálních okolností šlo horko těžko a ještě stísněně.  

Největší výhodou lavice je proto úspora místa. Nemusí za sebou mít, na rozdíl od židlí, další prostor. Pokud se chcete posadit, namusíte lavici jako židle odsouvat. Další výhodou je i počet míst, které nabízí. 

Rohové lavice z masivu jsou stabilní a některé skýtají možnost vám je upravit na míru - alespoň barevně. Z nabídky si můžete vybrat barvu, do které lavici namoříme. V nabídce naleznete také rohové lavice bez polstru, či polstrované. Záleží na vašem vkusu a požadavku na pohodlí. Výhodou těch bez polstrování je, že na ně můžete dát podsedáky, které můžete časem obměnit třeba podle dalších dekorací. S polstrováním je to složitější, protože se to zkrátka musí celé nechat nově potáhnout... 

© 2024, Drewmaxcz.cz – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek

Přeskočit na začátek stránky