Nákupní košík

Zvolte měnu: CZK EUR


Sedací botníky

Už jste se někdy zbavili dvou much jednou ranou? Byl to dobrý pocit, že? Dopřejte si ho znovu tím, že si pořídíte sedací botník z masivu. Sedací botníky slouží hned 2x. Jednou jako úložný prostor pro vaše boty a podruhé jako lavice pro pohodlné obouvání. Že takový botník nepotřebujete? Až k vám příště přijedou vaši rodiče, jakákoliv návštěva s malými dětmi, nebo až vás budou jednou bolet záda (ne, že bychom vám to přáli), pak si na nás jistě vzpomenete...


  • Typy katalogů
    • Obrázkový výpis

Botník SB118 masiv

  • od 3 814 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Pořiďte si botník, do kterého se vejdou boty všech členů vaší rodiny. Prostorný botník vyrobený z masivního borovicového dřeva je ručně mořený. Vybrat si můžete z několika barevných variant. Botník SB118 má rozměry 80 x 90 x 29 cm.

Akce

Botník SB119 masiv

  • od 5 853 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Zakopáváte o boty ostatních členů rodiny i ty vaše, když přijdete domů? Učiňte tomu přítrž a vybavte předsíň dřevěným botníkem, který se o povalující se obuv ochotně postará! Botník SB119 masiv můžeme přizpůsobit vašemu stávajícímu vybavení - namoříme vám ho na přání! Anebo si k němu vyberte něco dalšího z naší nabídky.

Botník SB120 masiv

  • od 3 078 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Vyhněte se stresu s botníkem. Vezmeme-li modelovou situaci. Člověk spěchá, hledá boty a zrovna ty, které potřebuje, nejsou k nalezení. Anebo je tady jen jedna! Pokud máte doma psa, je to dost možné... Když však vaše oblíbené boty, nebo ty, které zrovna s ohledem na roční období nosíte, uložíte do botníku SB120 masiv, budete mít vyhráno a odchod z domu kamkoli i ve spěchu, bude bezproblémový. Menší botník snadno umístíte i do malé předsíně, ovšem službu odvede jako velký kus nábytku. 

Botník SB121 masiv

  • od 5 296 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Boty. Do práce, na běhání, na podpatku, pantofle až půjdu s košem... Každý z nás má jistě několik párů bot, někdo i několik desítek párů bot. Aby se vám alespoň ty, co používáte nejčastěji, nepovalovaly po předsíni, šoupněte je do botníku! Skvěle poslouží botník SB121 z masivu, který má několik výklopných zásuvek.Sedací botníky z masivuV předsíni na velikosti nezáleží

To spíš najdete prostornou halu v americkém filmu než u sebe doma (takovou tu se schodištěm, mramorovou podlahou a čekacím sofa). V našich luzích a hájích se takové nedělají. My máme většinou jen skromné předsíňky - navíc plné dveří zabírajících snad všechny stěny. O to víc se musíme snažit využít prostor prakticky a efektivně.

Do malé předsíně se hodí nejlépe výklopné botníky, nebo právě sedací botníky 2v1 a nástěnné věšáky (nikoliv stojací). Místnost se snažte využít naplno a klidně až po strop. Když se nemůžete roztáhnout do stran, tak to zkuste na výšku.

Pokud i přesto chcete vměstnat do předsíně skříň, tak zvolte pokud možno plochou s posuvnými dvířky, která při otevírání nezabírají další místo. Případně sáhněte po skříni se zrcadlem - další kousek nábytku 2v1. To abyste viděli, jak vám to zase dneska sluší.

© 2024, Drewmaxcz.cz – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek

Přeskočit na začátek stránky