Nákupný košík

Zvoľte menu: EUR


Sedací botníky

Už jste se někdy zbavili dvou much jednou ranou? Byl to dobrý pocit, že? Dopřejte si ho znovu tím, že si pořídíte sedací botník z masivu. Sedací botníky slouží hned 2x. Jednou jako úložný prostor pro vaše boty a podruhé jako lavice pro pohodlné obouvání. Že takový botník nepotřebujete? Až k vám příště přijedou vaši rodiče, jakákoliv návštěva s malými dětmi, nebo až vás budou jednou bolet záda (ne, že bychom vám to přáli), pak si na nás jistě vzpomenete...


  • Druhy katalógu

Botník SB118 masiv

  • od € 150.88 Cena s DPH

Dostupnosť produktov 7-21 dní

Botník SB118 masiv

Akcia

Botník SB119 masiv

  • od € 231.56 Cena s DPH

Dostupnosť produktov 7-21 dní

Botník SB119 masiv

Botník SB120 masiv

  • od € 121.76 Cena s DPH

Dostupnosť produktov 7-21 dní

Botník SB120 masiv

Botník SB121 masiv

  • od € 209.54 Cena s DPH

Dostupnosť produktov 7-21 dní

Botník SB121 masivV předsíni na velikosti nezáleží

To spíš najdete prostornou halu v americkém filmu než u sebe doma (takovou tu se schodištěm, mramorovou podlahou a čekacím sofa). V našich luzích a hájích se takové nedělají. My máme většinou jenskromné předsíňky - navíc plné dveří zabírajících snad všechny stěny. O to víc se musíme snažit využít prostor prakticky a efektivně.

Do malé předsíně se hodí nejlépe výklopné botníky, nebo právě sedací botníky 2v1 a nástěnné věšáky (nikoliv stojací). Místnost se snažte využít naplno a klidně až po strop. Když se nemůžete roztáhnout do stran, tak to zkuste na výšku.

Pokud i přesto chcete vměstnat do předsíně skříň, tak zvolte pokud možno plochou s posuvnými dvířky, která při otevírání nezabírají další místo. Případně sáhněte po skříni se zrcadlem - další kousek nábytku 2v1. To abyste viděli, jak vám to zase dneska sluší.

© 2024, Drewmaxcz.cz - všetky práva vyhradené

Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránok

Preskočiť na začiatok stránky