Nákupní košík

Zvolte měnu: CZK EUR


Dřevěné masivní příborníky a kredence do kuchyně

Příborníky a kredence do kuchyně rozhodně nejsou záležitostí chat nebo chalup. A nejsou ani záležitostí našich babiček a maminek. Naopak! Příborníky a kredence pomalu ale jistě nachází své místo i v moderních interiérech. Jsou totiž ryze praktické (a u nás také levné). A funkčnost je tím nejdůležitějším kritériem při zařizování moderního domova. Tak vybírejte a promyslete také, zda chcete svou novou kredenc namořit, nebo chcete přírodní dřevo (které si třeba natřete do moderních barev).


 • Typy katalogů
  • Obrázkový výpis

Kredenc KW101 masiv

 • od 17 502 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Dřevěná kredenc je krásným kouskem nábytku, do kterého můžete uložit příbory, talíře i skleničky. Skvěle bude vypadat nejen na chalupě nebo u babičky, ozvláštní i vaši kuchyň nebo jídelnu! Dřevo je krásný přírodní materiál, který váš domov provoní a vnese do něj teplo. Masivní borovice, z které je kredenc vyrobená, navíc vyniká vysokou stabilitou a odolností. 

Doprava zdarma

Kredenc KW102 masiv

 • od 12 064 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Dokonalý retro prvek do vaší domácnosti i na chalupu - to je kredenc. Nabízíme vám kredenc KW102 vyrobenou z masivního borovicového dřeva. Poslouží jako skvělý úložný prostor na nádobí i jiné kuchyňské potřeby. Vysoká je 190 cm a široká 95 cm. Navíc vám ji namoříme do barvy dle vašeho výběru. 

Kredenc KW103 masiv

 • od 17 842 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Kredenc nabízí spoustu úložného prostoru pro všechno nádobí, které potřebujete. Je vyrobená z masivního borovicového dřeva a její rozměry jsou 190 x 122 x 48 cm. Hodí se nejen na chaty a chalupy, ale také do retro či vintage interiérů. Kredenc je prosklenná a můžete si ji vybrat z několika barevných variant.

Doprava zdarma Novinka Top

Kredenc KW104 masiv

 • od 12 234 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Výbava kuchyně a jídelny se nemusí omezit na kuchyňskou linku a jídelní stůl. Co třeba oživit tyto místnosti pomocí kredence? Masivní dřevěná kredenc KW104 má prosklenou vrchní část určenou k uložení nádobí, které chcete mít na očích. Mohou to být sklenky na víno, porcelán po babičce, ale i praktičtější věci denního užití, je to jen na vás. 

Kredenc KW105 masiv

 • od 5 098 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Stačí pověsit na zeď a máte kredenc! Závěsná kredenc KW105 z masivního dřeva se hodí tam, kde nechcete velký nábytek, který by zabíral kus podlahy, nebo vám závěsná varianta zkrátka stačí. Je prosklená, takže pěkně uvidíte na vše, co do ní uložíte. Skleničky, hrníčky, nebo nádobí na sváteční dny? Je to jen na vás. 

Kredenc KW106 masiv

 • od 7 137 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Vypadá jako klasická police náležící nad kuchyňskou linku. Klidně tam být může, ale můžeme jí klidně říkat kredenc! Může být kdekoli v kuchyni i jídelně a sloužit dennodenně nebo naopak k svátečním účelům. Uložte do ní porcelán po babičce nebo sadu vánočních talířů, které vyndáváte na Štědrý den. Kredenc je prosklená, tak na vše pěkně uvidíte. 

Kredenc KW107 masiv

 • od 6 797 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Co jen to v té naší tradiční kuchyni chybí? Máte kredenc? Tak to bude ono! Kredenc je stylový kousek, který se hodí k uložení svátečních věcí, ale i těch, které používáte každý den. Pokud na klasiku, jakou mívaly babičky, nemáte místo, zvolte závěsnou kredenc! Typ KW107 z masivního dřeva je v jednoduchém nezdobeném stylu, takže je příjemným kompromisem. 

Kredenc KW108 masiv

 • od 4 758 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Kredenc KW108 masiv

Kredenc KW109 masiv

 • od 6 287 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Kredenc KW109 masiv

Kredenc KW110 masiv

 • od 9 346 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Kredenc KW110 masiv

Kredenc KW111 masiv

 • od 6 287 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Kredenc KW111 masiv

Kredenc KW112 masiv

 • od 4 078 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Kredenc KW112 masivJak zkombinovat staré s novým?

Levné příborníky a kredence

To tedy babo raď... I když ne babo, spíš interiérový designére, protože babička má zkušenosti jen s tím starým, kdežto zkušený návrhář s obojím. Tak tedy, jak zní návrhářova rada, jak zkombinovat staré s novým? "Stačí se nebát! Síla kontrastu a magická kombinace jednoho starého kousku s novými, je hitem posledních let."

Pokud vyberete jeden kousek nábytku - například kredenc, skříň, nebo komodu, aby se stala dominantou pokoje, klidně ji odlište. K ryze modernímu vybavení dejte kousek ve starém stylu. On pak krásně vynikne.

Nebo naopak, vybavte svůj domov ve stylu antiky a přidejte k němu jeden stylový kousek z plastu nebo skla. Jak je libo! Vždyť zařizování vašeho domova je hra, která vás nemusí nudit!

© 2024, Drewmaxcz.cz – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek

Přeskočit na začátek stránky