Nákupní košík

Zvolte měnu: CZK EUR


Úvod Dětský pokoj Psací stoly

Dřevěné psací a počítačové stoly nejen do dětského pokoje

Vhodný psací stůl je potřeba už od dětství. Poslouží dětem při malování, psaní úkolů i práci na počítači, která je dnes běžnou součástí života. U kvalitního dřevěného stolu se jim budou dobře (ne sice vždy s radostí, to se týká především domácích úkolů) plnit kažodenní povinnosti. Psací stoly z naší nabídky však ocení nejen děti, ale i dospělí, kteří pracují z domu nebo tráví hodně času u počítače.


 • Typy katalogů
  • Obrázkový výpis

Psací stůl BR101 masiv

 • od 6 712 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Ať už píšete cokoli - domácí úkoly, dopisy nebo pracovní dokumenty, na počítači nebo rukou, je třeba u toho pořádně sedět. Nejlépe u stolu na kvalitní židli. A to u stolu psacího, který má této činnosti uzpůsobenou výšku. Psací stůl BR101 z masivního dřeva je stabilní základna pro jakékoli pracovní nebo volnočasové aktvity, u nichž je třeba sedět. Navíc má i úložný prostor. 

Psací stůl BR103 masiv

 • od 4 758 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Sedět u psaní na počítači i rukou by člověk měl v té správné poloze. Šetří tím svá záda. Nejlépe proto u stolu. Psací stůl BR103 z masivního dřeva je ideální pro školáky i pro případ, že pracujete z domu. Nehrbte se na gauči nebo u jídelního stolu, zvolte psací stůl, který je k tomuto účelu stvořený. Můžete si na něm navíc udělat svůj vlastní pořádek nebo organizovaný chaos, kde všechno vždy najdete. 

Psací stůl BR106 masiv

 • od 4 758 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Školní úkoly, kreslení, referáty i pracovní záležitosti. To vše člověk většinou dělá vsedě u psacího stolu. Že ještě žádný nemáte? Tenhle z masivu je skvělou volbou. Je velký tak akorát a nabízí také úložný prostor v podobě zásuvek. Navíc je vybaven deskou na klávesnici. Nehrbte se na gauči a pořiďte se psací stůl a vhodnou židli, vaše záda i záda vašich dětí vám budou vděčná.

Psací stůl BR107 masiv

 • od 7 646 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Psací stůl BR107 z masivu by neměl chybět v žádném dětském pokoji ani domácnosti, kde trávíte hodně času u počítače. U psaní úkolů i práce na počítači je třeba správně sedět, což se vám u psacího stolu jistě podaří lépe než například na gauči. Psací stůl v rohovém provedení z kvalitního dřeva vydrží i v pokoji vašich rozverných dětí dlouhé roky, klidně celou základní, střední a vysokou školu. Navíc má desku na klávesnici a vyvýšené místo na monitor.

Psací stůl BR108 masiv

 • od 7 646 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Stále více lidí pracuje na home office. Možná i vy? A když už sedíte doma nad počítačem nebo lejstry, potřebujete dobře sedět. Ještě důležitější potom je, aby měly takové místo k sezení nad úkoly školáci. Psací stůl BR108 z masivního dřeva se hodí do dětského pokoje, ale své místo najde i v obývacím pokoji nebo větší kuchyni, záleží, kde pro něj najdete prostor. V žádné domácnosti se však neztratí. 

Psací stůl BR115 masiv

 • od 6 712 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Nádherný a hlavně praktický psací stůl z masivu skvěle doplní vaši pracovnu nebo studentský pokoj. Můžete ho používat také jako počítačový stůl, protože je vybavený posuvem na klávesnici. Vyrobený je z kvalitního borovicového dřeva. Můžete si vybrat z několika barevných variant a sladit ho tak se stávajícím nábytkem. 

Psací stůl BR120 masiv

 • od 4 928 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Psací stůl BR120 masiv

Psací stůl BR301, masiv dub

 • 27 329 Kč Cena s DPH

Dostupnost 18-20 týdnů

Psací stůl BR301, masiv dub

Doprava zdarma

Psací stůl BR302, masiv dub

 • 36 043 Kč Cena s DPH

Dostupnost 18-20 týdnů

Na první pohled vypadá skoro jako jeden kus dřeva. Důmyslně "skryté" zásuvky i dvířka k policím podtrhují elegantní a minimalistický vzhled psacího stolu BR302, který je vyrobený z masivního dubu. Vypadá skutečně impozantně a skvěle se hodí do samostatné pracovny i pracovního koutu v obývacím pokoji. 

Doprava zdarma

Psací stůl BR401 buk masiv

 • 16 165 Kč Cena s DPH

Dostupnost 4-6 týdnů

Psací stůl BR401 buk masiv

Psací stůl BR402 buk masiv

 • od 21 953 Kč Cena s DPH

Dostupnost 4-6 týdnů

Psací stůl BR402 buk masiv

Doprava zdarma

Psací stůl BR403 buk masiv

 • 16 165 Kč Cena s DPH

Dostupnost 4-6 týdnů

Psací stůl BR403 buk masivPsací stůlStoly, které zapadnou všude

Psaní úkolů, práce z domu, nákupy na internetu, hraní počítačových her. To vše vám půjde mnohem lépe, budete-li sedět u vhodného stolu. Psací stoly do dětského pokoje i počítačové stoly do dětského pokoje, a nejen tam, musí být především kvalitní. Právě tím se totiž vyvarujete bolestí zad, svalů i hlavy.  

Naše dřevěné psací stoly jsou vyráběny z masivní borovice a můžete si vybrat, v jakém barevném provedení vám budou sloužit. Je libo olše, ořech, dub, gray či borovice? Záleží jen na vás.

U každého dřevěného počítačového stolu jsou důležité i doplňky, například výsuvná pracovní deska na klávesnici nebo šuplíky a poličky, které umožní udržet si na stole pořádek a určit každé věci své místo. V nabídce máme i stůl s nastavitelnou pracovní deskou.

Stoly jsou k dostání v různých velikostech, aby zapadly do každého interiéru. Dětské psací stoly i dětské počítačové stoly můžete vybírat i v rohové variantě nebo s ergonomicky tvarovanou deskou do oblouku v místě, kde malý student přisedá.

© 2024, Drewmaxcz.cz – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek

Přeskočit na začátek stránky