Nákupní košík

Zvolte měnu: CZK EUR


Kreslící křídová tabule pro děti

Rozvíjejte kreativitu vašich dětí. Pořiďte jim domů kreslicí křídovou tabuli a třeba zjistíte, že máte doma malého Picassa, Renoira, Kupku nebo třeba da Vinciho. Děti si na ni mohou opakovaně kreslit cokoli je napadne. Malou nevýhodou je, že obrázky vždy musíte smazat, aby děti mohly kreslit nové. Až povyrostou a budou nadále v kreslení pokračovat, zvažte koupi malířského stojanu, na který si budou moci dát plátno a malovat obrázky, které už vydrží.  


  • Typy katalogů
    • Obrázkový výpis

Dětská tabule AD258 masiv

  • 299 Kč Cena s DPH
 ks

Dostupnost 7-21 dní

Vaše děti se učí každý den, především když jsou ještě malé. Učí se návyky, které je budou provázet po celý život. Podpořte jejich jemnou motoriku, fantazii i výtvarný talent díky dětské tabuli AD258 z masivu, na kterou mohou kreslit i psát. Tabule bude krásným i praktickým doplňkem každého dětského pokojíku. 

Dřevěná tabule pro děti AD263

  • 271 Kč Cena s DPH
 ks

Dostupnost 7-21 dní

Dřevěná tabule pro děti AD263Tabule na kreslení pomáhá dětem nejen s vývojem kreativity

TabuleSoučástí dětského vývoje je kreslení. Od čmáranic se dostávají k různým tvarům, předmětům a také lidským postavám, které zpočátku vypadají jako takzvaní hlavonožci. Děti kreslením zapojují mozek, trénují jemnou motoriku a učí se soustředit.

Usnadněte jim to a pořiďte jim domů dětskou kreslicí tabuli na křídy, na kterou budou moci malovat, kdykoli své dílo smazat a nakreslit něco jiného. Pokud jim chcete pomoci ještě více, ukazujte jim, jak co kreslit, a chvalte je. Tabule je k tomu ideálním pomocníkem - můžete jim ukázat, jak třeba nakreslit domeček nebo koně. Když se jim to hned nepovede, nekritizujte. Vždyť na tabuli můžou kreslit donekonečna a nezahltí tak odpadkový koš použitými papíry. A navíc, učení dělá mistra, děti se vše postupně naučí, když je však budete kritizovat ztratí motivaci a kreslit nebudou chtít. 

© 2021, Drewmaxcz.cz – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek

Přeskočit na začátek stránky