Nákupní košík

Zvolte měnu: CZK EUR


Úvod Zahrada Boudy pro psy

Dřevěné boudy pro psy

Je pro vás váš domov královstvím, v němž se cítíte pohodlně a bezpečně? Poskytněte takový pocit i vašemu čtyřnohému miláčkovi. Zařiďte mu jeho vlastní pomyslné 1+kk a dejte mu na zahradu stylovou psí boudu. Bude se do ní moci schovat před sluncem i deštěm a co víc, bude mu v ní teplo. A to i v zimě, protože boudy z naší nabídky jsou izolovány. Ať už máte pejska malého či velkého, máme boudu pro každého psa.


  • Typy katalogů
    • Obrázkový výpis

Bouda pro psa MO140 masiv

  • 16 815 Kč Cena s DPH
 ks

Dostupnost 7-21 dní

Rozmazlujte svého čtyřnohého mazlíčka a pořiďte mu parádní bejvák, kde se ukryje před zimou i nepříznivým počasím. Bouda pro psa MO140 je vyrobená z masivního borovicového dřeva, je kompletně zaizolovaná (včetně podlahy) polystyrenem a střecha je opatřená střešní krytinou

Bouda pro psa MO141 masiv

  • 14 656 Kč Cena s DPH
 ks

Dostupnost 7-21 dní

Každý z nás touží po svém vlastním bydlení, kde bude mít klid a pohodu. Věřte tomu, že tohle ocení i váš čtyřnohý přítel. Bouda pro psa MO141 z masivního dřeva je dostatečně prostorná, aby v ní váš pes našel pohodlné útočiště. Bouda pro psy se sedlovou střechou a předsíní je izolována, aby psa ochránila před počasím všeho druhu.

Bouda pro psa MO142 masiv

  • 11 859 Kč Cena s DPH
 ks

Dostupnost 7-21 dní

I domácí mazlíček potřebuje pořádné bydlení. Pořiďte svému psovi boudu z masivního dřeva, která vydrží opravdu dlouho. Díky rozměrům 115 x 85 x 125 cm se hodí i pro středně velká plemena. Bouda pro psa MO142 je ručně mořená a vysoce odolná.

Akce

Bouda pro psa MO143 masiv

  • 8 850 Kč Cena s DPH
 ks

Dostupnost 7-21 dní

Máte nového člena rodiny, který však nebude okupovat obývací pokoj ani ložnici, ale domovem se mu stane spíše vaše zahrada? Postavte mu na ní krásnou dřevěnou psí boudu! Kvalitní materiál a izolace mu zajistí pohodlí za každého počasí. Bouda pro psa MO143 masiv se vašemu psovi stane útočištěm před sluncem i chladem a navíc bude mít neustále přehled o dění na zahradě, kterou vám rád pohlídá.

Bouda pro psa MO144 masiv

  • 3 186 Kč Cena s DPH
 ks

Dostupnost 7-21 dní

Když začne pršet, praží slunce nebo je zkrátka čas na siestu, uchýlí se každý pes rád do své boudy. Že ji ten váš ještě nemá? Napravte to a pořiďte mu boudu pro psa MO144 masiv, kde najde své útočiště každý pes menšího plemene. Bouda je izolovaná, takže vašemu psovi nabídne dostatečný komfort
Bouda, která vašemu čtyřnohému příteli sedne

Štěně ještě vyroste, myslete na to při pořizování boudy. Jak by měla být psí bouda velká, aby se v ní váš čtyřnohý mazlíček cítil dobře? Měl by se v ní pohodlně postavit i posadit, otočit a mít dostatek místa na spánek i protažení.  Stačí o několik centimetrů vyšší, než je váš pes, když se postaví. Pokud je váš pes teprve štěně, počítejte s tím, že ještě pěkně povyroste, takže boudu bude potřebovat takovou, aby se do ní vešel i později.

Vchod by měl být velký a široký tak akorát, aby jím pes pohodlně prošel a nemusel se příliš krčit. Na druhou stranu by neměl být větší než je třeba, dovnitř by zbytečně zafukovalo a v zimě by byla bouda chladná. Skvělým řešením je bouda s předsíní, která bude uvnitř udržovat větší teplo. Bouda by měla být zateplená, a to ze všech stran, tedy od spoda, po stranách i ve střeše.

Boudy pro psy z naší nabídky jsou vyrobeny z masivního dřeva a vynikají vysokou stabilitou a životností. Boudy jsou izolovány dvoucentimetrovou vrstvou, díky níž bude mít váš pes pohodlí za každého počasí.

Myslete i na další obyvatele vaší zahrady, ač s nimi nepřijdete do tak těsného kontaktu jako s vaším pejskem. Například na ptáky, kteří v zimě hledají potravu. Pořiďte jim budku, kam jim můžete dávat něco dobrého do zobáčku. Odměnou vám bude na jaře jejich štěbetání v slunném ránu pod vaším oknem. 

© 2024, Drewmaxcz.cz – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek

Přeskočit na začátek stránky