Nákupní košík

Zvolte měnu: CZK EUR


Dřevěné boudy pro psy Drewmax

Je pro vás váš domov královstvím, v němž se cítíte pohodlně a bezpečně? Poskytněte takový pocit i vašemu čtyřnohému miláčkovi. Zařiďte mu jeho vlastní pomyslné 1+kk a dejte mu na zahradu stylovou psí boudu. Bude se do ní moci schovat před sluncem i deštěm a co víc, bude mu v ní teplo. A to i v zimě, protože boudy z naší nabídky jsou izolovány. Ať už máte pejska malého či velkého, máme boudu pro každého psa.


  • Typy katalogů
    • Obrázkový výpis

Bouda pro psa MO140 masiv

  • 10 602 Kč Cena s DPH
 ks

Dostupnost 7-21 dní

Rozmazlujte svého čtyřnohého mazlíčka a pořiďte mu parádní bejvák, kde se ukryje před zimou i nepříznivým počasím. Bouda pro psa MO140 je vyrobená z masivního borovicového dřeva, je kompletně zaizolovaná (včetně podlahy) polystyrenem a střecha je opatřená střešní krytinou

Bouda pro psa MO141 masiv

  • 9 087 Kč Cena s DPH
 ks

Dostupnost 7-21 dní

Každý z nás touží po svém vlastním bydlení, kde bude mít klid a pohodu. Věřte tomu, že tohle ocení i váš čtyřnohý přítel. Bouda pro psa MO141 z masivního dřeva je dostatečně prostorná, aby v ní váš pes našel pohodlné útočiště. Bouda pro psy se sedlovou střechou a předsíní je izolována, aby psa ochránila před počasím všeho druhu.

Bouda pro psa MO142 masiv

  • 7 270 Kč Cena s DPH
 ks

Dostupnost 7-21 dní

I domácí mazlíček potřebuje pořádné bydlení. Pořiďte svému psovi boudu z masivního dřeva, která vydrží opravdu dlouho. Díky rozměrům 115 x 85 x 125 cm se hodí i pro středně velká plemena. Bouda pro psa MO142 je ručně mořená a vysoce odolná.

Akce

Bouda pro psa MO143 masiv

  • 4 998 Kč Cena s DPH
 ks

Dostupnost 7-21 dní

Bouda pro psa MO143 masiv

Bouda pro psa MO144 masiv

  • 2 272 Kč Cena s DPH
 ks

Dostupnost 7-21 dní

Bouda pro psa MO144 masiv

Bouda pro psa MO145

  • 7 573 Kč Cena s DPH
 ks

Dostupnost 7-21 dní

Dopřejte komfortní domov i vašemu čtyřnohému příteli. Bouda pro psa MO145 vyrobená z masivního dřeva nabízí střechu nad hlavou i pohodlí díky izolaci, která psa ochrání před vlivy všech rozmarů počasí. Psí bouda pro psy, kteří přebývají spíše venku než doma, je ideální výběr!

Výprodej

Bouda pro psa MO146

  • 5 300 Kč Cena s DPH
 ks

Dostupnost 7-21 dní

Bouda pro psa MO146Bouda, která vašemu čtyřnohému příteli sedne

Štěně ještě vyroste, myslete na to při pořizování boudy. Jak by měla být psí bouda velká, aby se v ní váš čtyřnohý mazlíček cítil dobře? Měl by se v ní pohodlně postavit i posadit, otočit a mít dostatek místa na spánek i protažení.  Stačí o několik centimetrů vyšší, než je váš pes, když se postaví. Pokud je váš pes teprve štěně, počítejte s tím, že ještě pěkně povyroste, takže boudu bude potřebovat takovou, aby se do ní vešel i později.

Vchod by měl být velký a široký tak akorát, aby jím pes pohodlně prošel a nemusel se příliš krčit. Na druhou stranu by neměl být větší než je třeba, dovnitř by zbytečně zafukovalo a v zimě by byla bouda chladná. Skvělým řešením je bouda s předsíní, která bude uvnitř udržovat větší teplo. Bouda by měla být zateplená, a to ze všech stran, tedy od spoda, po stranách i ve střeše.

Boudy pro psy z naší nabídky jsou vyrobeny z masivního dřeva a vynikají vysokou stabilitou a životností. Boudy jsou izolovány dvoucentimetrovou vrstvou, díky níž bude mít váš pes pohodlí za každého počasí.

Myslete i na další obyvatele vaší zahrady, ač s nimi nepřijdete do tak těsného kontaktu jako s vaším pejskem. Například na ptáky, kteří v zimě hledají potravu. Pořiďte jim budku, kam jim můžete dávat něco dobrého do zobáčku. Odměnou vám bude na jaře jejich štěbetání v slunném ránu pod vaším oknem. 

© 2019, Drewmaxcz.cz – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek

Přeskočit na začátek stránky