Nákupní košík

Zvolte měnu: CZK EUR


Úvod Dětský pokoj Postýlky, kolébky Postýlky pro panenky

Dřevěné postýlky pro panenky

Co je potřeba pro miminko? No přeci postýlka, aby miminko mělo kde spát a odpočívat! To ví i vaše malá holčička, která denně poctivě pečuje o své panenky. A že její malí kamrádi zatím nemají kde spát? Pořiďte jim krásnou dřevěnou postýlku, do které můžou vaše děti své paneky uložit ve chvíli, kdy jdou samy spát!


1 položka

  • Typy katalogů
    • Obrázkový výpis

Postýlka pro panenky AD265

  • 413 Kč Cena s DPH
 ks

Dostupnost 7-21 dní

Možná to nevíte, ale vaše malé holčičky vám jistě poradí - i panenky musí někdy a především někde spát. Jenže kam je uložit? Přeci do postýlky pro panenky. Mezi herním vybavením by proto vašim dětem neměl vedle panenek chybět ani malý nábytek ke hře s nimi. Taková postýlka pro panenky AD265 je z borovicového dřeva a panenkám se v ní jistě budě skvěle spát. I panenky musí mít své místo k odpočinku

Je to jako s výbavičkou pro nového člena vaší rodiny. Kočárek, lahvička na mléko, dudlík, plínky, oblečky a hlavně postýlka. Spánek je přeci tak důležitý! Každý musí spát, aby měl energii a sílu na další den.

Naučte své děti odpočívat díky panenkám, které přeci také musí spát. Stejně jako ukládate své malé ratolesti, budou vaše děti moci každý večer ukládat k spánku své panenky. A to do jejich vlastní postýlky.

Kvalitní dřevěnou postýlku pro panenky z naší nabídky pořídíte za příznivou cenu. Co víc, díky preciznímu provedení vám vydrží dlouhá léta, možná i děti vaší dcerky do ní jednou budou ukládat své hračky. Stejně vám poslouží také kolébka pro panenky z naší nabídky.

postýlka pro panenky

© 2024, Drewmaxcz.cz – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek

Přeskočit na začátek stránky