Nákupní košík

Zvolte měnu: CZK EUR


Dřevěné chlebníky

Užitečný pomocník a stylový doplněk. Přesně takový je chlebník, v němž uschováte chleba, rohlíky i další pečivo, které tak bude chráněno před vlhkem a vydrží vám déle čerstvé. Z naší nabídky si můžete vybrat přesně takový chlebník, který zapadne do vaší kuchyně. Klasické dřevěné provedení s rolovacím mechanismem je ideálním řešením.


  • Typy katalogů
    • Obrázkový výpis

Dřevěný chlebník GD227

  • od 444 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Máte pečivo stále někde položené na kuchyňské lince? Určete mu svůj prostor, abyste měli vždy dobroty pohromadě a neokorávaly vám. Praktický chlebník z masivu vám zajistí na lince pořádek a uložíte do něj chleba, rohlíky, koláče či cokoli jiného, co máte rádi. Je vyroben z kvalitního dřeva a co víc, namoříme vám ho na přání, aby se vám do kuchyně hodil! 

Akce Top

Dřevěný chlebník GD228

  • od 368 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Dáváte si k snídani rádi pečivo? Pokud nechcete, aby vám do rána okoralo, správně byste ho vždy měli uskladnit. Ukládejte pečivo do chlebníku! Je to skvělá věc. Udrží vám pořádek na lince a pečivo bude vždy na jednom místě. Praktický dřevěný chlebník nejen dobře vypadá, ale bude vám i skvělým pomocníkem.

NovinkaPečivo od teď najdete raz dva!

Chleba a pečivo obecně je základní potravinou, která patří do jídelníčku téměř každé domácnosti. Abyste ho už nemusely hledat po všech možných místech, protože tatínek ho dává do spíže, děti ho nechají nejčastěji na lince a maminka zase do poličky nad dřez, pořiďte si domů dřevěný chlebník, který vám pomůže v kuchyni udržet pořádek a ušetří vám čas (při hledání).

Chlebník můžete brát také jako doplněk a sladit jej s vaší kuchyní. Na přání vám totiž dřevěné chlebníky z naší nabídky namoříme - do odstínu olše, ořechu, dubu či mu necháme přirozenou barvu borovice, z níž jsou naše produkty vyrobeny.

K udržení pořádku vám poslouží i prkénka z naší nabídky, na nichž (nejen) pečivo budete moci pohodlně nakrájet.

© 2024, Drewmaxcz.cz – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek

Přeskočit na začátek stránky