Nákupní košík

Zvolte měnu: CZK EUR


Úvod Magazín

Blog o dřevěném nábytku a vybavení

Jak zazimovat zahradní nábytek

Jak zazimovat zahradní nábytek

Každý nábytek ze dřeva potřebuje svou péči. O to víc, když není doma v teple, ale jeho revírem je zahrada nebo terasa. Se zimním počasím přichází čas nejen na kabáty, ale i na zazimování vašeho zahradního nábytku. Není to nic složitého, víme, jak na to!  

Zahrada a děti. Co by nemělo chybět?

Zahrada a děti. Co by nemělo chybět?

Dětský pokoj je skvělé místo plné zábavy, hraček... Má jen jednu (velkou) nevýhodu. Je ohraničen zdmi, které herní prostor vymezují. Taková zahrada, to je jiné hřiště! Pokud ji máte, nenechte ji opomenutou. Pro děti se může stát místem plným dobrodružství! Stačí několik herních prvků a ráj je na světě! 

Police a poličky do každé místnosti

Police a poličky do každé místnosti

Police. Je to ještě nábytek nebo spíš doplněk? Možná by se to dalo odvodit od velikosti - velká police by mohla být brána jako nábytek, malá zase jako doplněk? Ono je to vlastně jedno, důležitá je totiž jejich funkce! Jako nábytek domov zařídí, jako doplněk ho přizpůsobí k vašemu vkusu a také zútulní. Doma byste tak měli mít aspoň jednu! 

Jaké vybavení do ložnice

Říkáte si, že je ložnice jen místo, kam se chodíte vyspat, proto není potřeba jejímu vybavení věnovat takovou pozornost? Omyl. Právě proto, že je to místo, kde trávíte velkou část dne spánkem, který nám slouží k regeneraci sil a odpočinku, byste vybavení ložnice rozhodně neměli podcenit. Pojďme se společně podívat, co by nemělo chybět v žádné ložnici

Kam umístit ptačí budku či krmítko

Kam umístit ptačí budku či krmítko

Možná si říkáte, proč mít na zahradě ptačí budku? Přiletí sem ptáci-škůdci, zlikvidují úrodu... úplně tak to však není. Budky jsou totiž především pro ptáky, kteří nám pomáhají. Podívejte se, jakou budku vybrat, abyste na zahradě měli jen ty ptáky, které chcete, a kam ji umístit, aby byli v bezpečí.

Péče o dřevěný nábytek

Péče o dřevěný nábytek

Kdo by ho neměl rád? Provází nás na každém kroku. V parku v podobě stromů i lavičky, v práci v podobě stolu a doma ho jistě také máte. Dřevo. Nábytek z něj se hodí do každého interiéru. Avšak s jeho pořízením se pojí i povinnost o nábytek ze dřeva pečovat. Máme pro vás tipy, jak na péči o dřevěný nábytek.

Jak zařídit jídelnu? Základem je vybrat správný jídelní stůl

Jak zařídit jídelnu? Základem je vybrat správný jídelní stůl

Jídelna je místem, kde se schází celá rodina a setkáváme se s přáteli. Je to takový středobod vašeho obydlí. A aby byl přímo výstavní, je potřeba jej útulně zařídit. Alfou a omegou každé jídelny je jídelní stůl. Ten musíte vybírat s ohledem na velikost místnosti, počet strávníků i styl vašeho interiéru. 

Jak zařídit předsíň

Jak zařídit předsíň

Předsíň, vstupní hala, chodba... ať se to jmenuje tak či onak, vždy je to vizitkou našeho bydlení. Poradíme vám, jak zařídit předsíň, aby okouzlila každou z vašich návštěv již při prvním kroku. Udělejte ten nejlepší první dojem a zpříjemněte si každodenní návrat domů. Jako všude jinde, i zde platí, že záleží na každém detailu. 

Tipy na vánoční dárky pro děti

Tipy na vánoční dárky pro děti

Vánoce jsou pro děti kouzelné chvíle plné očekávání, co najdou pod stromečkem. Pro některé rodiče to může být velmi stresující období, poněvadž si lámou hlavu s tím, co s Ježíškem vymyslet, aby bylo jejich děťátko skutečně nadšené a plné radosti. Vy se ale stresovat nemusíte, máte nás. Společně už přijdeme na nějaký ten vhodný dárek. Přečtěte si naše tipy na vánoční dárky pro děti. 

Pořiďte si nové doplňky a vybavení na zahradu

Pořiďte si nové doplňky a vybavení na zahradu

Vaše zahrada zeje prázdnotou, i když je léto v plném proudu? Pak je něco špatně. Pořiďte si na zahradu nové vybavení a doplňky, které vám pobyt na ní zpříjemní na maximum. Detaily jsou velice důležité a jednotlivé prvky by měly být v určité harmonii, aby vytvořily dokonalý celek. Pojďte se s námi podívat na prima dřevěné tipy pro vybavení vaší zahrady - vašeho soukromého ráje na zemi. 

Jaký vybrat nábytek do dětského pokoje

Jaký vybrat nábytek do dětského pokoje

Děti jsou naše malá milovaná já, a proto jim chceme dát jen to nejlepší. V první řadě se jim snažíme zajistit perfektní bydlení. Maminkám se již dlouho před porodem v hlavě promítají obrázky ideálního dětského pokoje. Často je trápí otázka, jaký vybrat do dětského pokoje nábytek. Odpověď je jednoduchá. Hlavně musí být odolný a praktický. 

Jak rozmístit nábytek v obývacím pokoji

Jak rozmístit nábytek v obývacím pokoji

Která místnost je centrem vaší domácnosti? Přesněji - která místnost je centrem společenského dění u vás doma? Vsázíme na obývací pokoj. V něm přijímáte návštěvy, odpočíváte a bavíte se, ať už četbou, sledováním oblíbeného seriálu nebo třeba společenskou hrou. To všechno jsou důvody, proč si dát záležet na tom, aby byl váš obývací pokoj nejen útulný, ale také funkční a přirozený. Poradíme vám, jak rozmístit nábytek v obývacím pokoji, aby tato kritéria splňoval.

Jak vybrat matraci

Jak vybrat matraci

Zdravý životní styl není jen o sportu nebo výživě, ale také o zdravém spánku. Na začátku cesty k jeho dosažení je správná a především kvalitní matrace. Jak takovou matraci poznat? Protože matraci pořizujete na několik let a rovněž to není ta nejzanedbatelnější investice, věnujte jejímu výběru dostatek pozornosti. Poradíme vám, na co si dát pozor.

Jak správně umístit postel

Jak správně umístit postel

Dobře se vyspat, to je požitek k nezaplacení. Abychom toho dosáhli, musíme mít nejen klid, ale především také kvalitní postel a matraci. Ovšem ani to ještě není všechno. Důležité také je, kam postel v ložnici umístíme. Někde se totiž prostě nikdy nebude spát dobře.

Jak čistit dřevěný nábytek

Jak čistit dřevěný nábytek

Spousta z nás se ráda obklopuje přírodními věcmi. Rustikální styl z přírody přímo vychází. A v dnešní době velmi oblíbený skandinávský styl je přírodou doslova protknutý. Dřevěný nábytek je nádherný, ale zároveň velice choulostivý na údržbu. Pojďte si s námi přečíst, jak se o dřevěný nábytek starat, aby vypadal dlouhá léta, jakoby právě opustil truhlářovu dílnu.

Jak vybrat správnou matraci

Jak vybrat správnou matraci

Jak si kdo ustele, tak si taky lehne. A není to jen o povlečení, přikrývce a polštáři. Důležitá je hlavně kvalitní matrace. Nepodceňujte proto její výběr. Rádi vám poradíme s jejím výběrem.

© 2024, Drewmaxcz.cz – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek

Přeskočit na začátek stránky