Nákupní košík

Zvolte měnu: CZK EUR


Úvod Magazín Jaké vybavení do ložnice

Zařiďte si ložnici tak, aby pro vás byla dokonalá

Postel a skříň je základ. Ale takhle strohou ložnici mít doma přeci nechcete, viďte? Vždyť tohle místo by mělo být vaší soukromou oázou klidu, kde si odpočinete a načerpáte síly na další den. Nezůstaňte proto jen u základu a svou ložnici vylaďte do posledního detailu. Nemusí, tedy spíše neměla by, být takzvaně přeplácaná, ale i s dalším nábytkem a doplňky můžete zachovat její čistou jednoduchost a krásu! Podívejte se, jaký nábytek můžete pořídit do vaší ložnice. 

Postel je srdcem každé ložnice

První, co je na každém seznamu vybavení do ložnice je samozřejmě postel. Pohodlná, dostatečně velká, zkrátka taková, aby vám poskytla prostor pro kvalitní spánek. Velikost samotného lůžka se odvíjí od velikosti místnosti, ale také od vašich požadavků. Někdo se rád tulí k partnerovi, jiný má zas rád kolem sebe prostor a s někým zase spí děti, které se v noci vkradou k rodičům do postele.

Postel je základ ložnice

Důležitý je materiál, z kterého je postel vyrobená. Velkým trendem, a to nejen v případě postele, jsou přírodní materiály, jako je dřevo, které do ložnice vnesou to pravé kouzlo a navodí pocit útulnosti

K posteli můžete přidat i další praktickou nezbytnost v dřevěném provedení - noční stolky! Ale je to jen na vás, s postelí ladit mohou, anebo také nemusí. Každopádně jsou funkční. Odložíte si na ně před spánkem rozečtenou knihu, telefon, budík, sklenici s vodou nebo brýle

Kam já všechny ty věci dám?

Co je potřeba v každé ložnici, je úložný prostor. Nejžádanější jsou dnes dřevěné skříně. Ideální volbou, která nabízí nejefektivnější využití prostoru, jsou skříně vestavěné. Pokud na ně nemáte místo, nevadí, na trhu jsou skříně v mnoha rozměrech, z nichž některá k vám domů určitě zapadne. Doplnit je můžete praktickými komodami ve stejném stylu, které kupříkladu pojmou oblečení, které už se vám nevejde do skříně.

Při výběru nábytku do ložnice - kupříkladu skříně - dbejte na to, jakou má kresbu dřeva, především v  případě, zda máte také dřevěnou postel nebo navíc také podlahu, aby k sobě všechny prvky pěkně ladily.

Skříně jsou potřeba

Přímo na skříni, nebo alespoň v její blízkosti by nemělo chybět zrcadloPůsobí blahodárně v každém interiéru, který opticky zvětší a prosvětlí, ale především vám vždy pomůže s výběrem toho pravého oblečení, v němž se chystáte do práce nebo třeba na rande.

Něco pro dámy i pro pány

Pomyslnou třešničkou na dortu každé ložnice je toaletní stolek. Postel, skříň, noční stolky i komoda jsou běžným vybavením. Pokud to však vaše ložnice dovoluje, dopřejte si ten luxus a pořiďte si také toaletní stolek. Nabídne další úložný prostor, ale především poskytne místo pro všechny ženy, které o sebe rády pečují. Aby ani muži nepřišli v ložnici zkrátka, dovybavte ložnici němým sluhou. Každý muž ho jistě rád využije pro odložení oblečení, aby ho nemusel skládat do skříně.

Ložnice snů

Nezapomeňte také na další doplňky jako je osvětlení - kupříkladu lampičky na nočním stolku mohou navodit romantickou atmosféru, nebo vám posvítí k četbě. Zdi můžete oživit obrazy nebo vašimi fotkami a hodit se vám jistě budou i poličky na odkládání všeho možného. 

Ne každý má možnost tohle všechno vměstnat do své ložnice a něco bude muset "z našeho seznamu" vyškrtnout, někdo zase něco z toho jednoduše nepotřebuje. Ať tak nebo tak, řiďte se především sami sebou a vybavte si svou ložnici tak, aby pro vás byla zkrátka dokonalá!

© 2024, Drewmaxcz.cz – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek

Přeskočit na začátek stránky