Nákupní košík

Zvolte měnu: CZK EUR


Úvod Magazín Police a poličky do každé místnosti

Rozčísněte prázdnotu klasickou policí. Zeď bude hned vypadat lépe

Přemýšlíte, jak oživit zdi vašich místností? Obrazy, fotografie nebo umělecká díla vašich dětí už na některých zdech máte, a přesto je tu ještě takové nevyplněné prázdno? V podstatě každou zeď můžete snadno oživit tou správnou stylovou policí! 

Výhodou polic je, že fungují jako úložný prostor. Většinou otevřený, takže to raději specifikujme jako dekorativní úložný prostor - místo, kde si můžete vystavit cokoli. Třeba i ty již zmíněné rámečky s fotkami!

Jdou s dobou

Police můžete využít různě, podle toho, v jaké místnosti je máte. A věřte tomu, že se najde místo i účel pro polici v každé místnosti vašeho domova.

Kde doma trávíte nejvíc času? Viděli bychom to na trojúhelník kuchyně - obývací pokoj - ložnice. A všude tam se klasické police i poličky hodí. V kuchyni na kořenky, kuchařky, dózy, oblíbený hrníček, sklenky na víno... V obývacím pokoji na obrázky, knížky, sbírku andělíčků nebo figurek koček nebo třeba na nějakou květinu. V ložnici třeba na lampičku, neopomenutelné knihy či svíčky pro romantickou atmosféru. 

Police i poličky vám pomohou v těchto i dalších místnostech držet moderní vlnu. Trendy totiž velí jasně. Jsou nakloněny jednoduchému designu, kde kupříkladu obývací stěny od podlahy až po strop nemají své místo. Naopak série několika menších jednoduchých nástěnných polic dokáže vytvořit kouzelný interiér. 

Tam, kde byste je nečekali

Báječně se hodí i do pokoje dětí. Na učení, knihy, sbírku angličáků, panenek Barbie i plyšových hraček. Jsou to tak trochu lapače prachu, ale bez klasických poliček v dětském pokoji by to prostě nešlo! A uklizeno je to ve výsledku raz dva. 

Nebojte se poliček ani v koupelně. Hodí se na kosmetické přípravky i stylově srolované ručníky. Dokonce i na toaletě najdou využití, minimálně na zásobu toaletního papíru! 

Z praktického hlediska jich doporučujeme využít i v předsíni, prádelně nebo třeba dílně. Odložíte na ně kupříkladu věci, které chcete mít po ruce. Vždycky se něco takového najde. Výhodou polic je i to, že je nemusíte otevírat, stačí jen sáhnout a je to!

© 2024, Drewmaxcz.cz – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek

Přeskočit na začátek stránky