Nákupní košík

Zvolte měnu: CZK EUR


Úvod Magazín Pořiďte si nové doplňky a vybavení na zahradu

Pořiďte si nové doplňky a vybavení na zahradu

Aby se vám na zahradě "bydlelo" dobře, je potřeba se jí náležitě věnovat a mít kolem sebe vybavení, které vám ten pobyt maximálně zpříjemní. Vhodné doplňky a vybavení zahrady dokonale oživí jinak fádní a nudnou zeleno-betonovou část vašeho domu. Zpestřete toto místo dřevěnými výrobky. Jsou stylové a do přírody dokonale zapadnou. 

Co je staré, to je dobré

Na zahrady se v dnešní době vrací různé rustikální dekorace v podobě dřevěných trakařů, loukoťových kol od povozů, věder nebo malých pluhů. Dřív běžné hospodářské nářadí a pomůcky, které se využívaly prakticky každý den, leží ladem zaprášené a zaházené dalšími věcmi ve stodole. Někdy stojí za to prolézt starou kůlnu, dílnu či chlév. Třeba i vy najdete nějakou tu vhodnou dekoraci.

A když nic nenajdete, prohlédněte si nabídku doplňků na zahradu v našem e-shopu. 

Máte děti? Pořiďte dřevěné vybavení na zahradu i pro ně

Dřevo je jedním z materiálů, se kterým by děti měly být v kontaktu již od narození. Dřív byly všechny hračky i doplňky vyráběné ze dřeva zcela běžné. Později začaly být bohužel nahrazovány plastem. Dřevěné hračky a stejně tak i doplňky na zahradu jsou ekologické. Jejich výroba nezpůsobuje takové znečištění jako je běžné například u výroby věcí z plastu či jiného syntetického materiálu. Dřevo je příroda sama, proto se nemusíte bát, že by nějak ohrozilo zdraví vašich dětí. Navíc takové dřevěné pískoviště vypadá na zahradě prostě báječně. 

Jedinečná a nenahraditelná výhoda všech dřevěných doplňků je jejich dlouhá životnost. Dřevo je pevné, odolné a jen tak se vám prostě nerozbije. Proto zahradní dětský nábytek, který pořídíte pro vaše děti, budou moct v klidu užívat i vaše vnoučata. Kvalitu dřevěného vybavení za zahradu zaručuje jeho bezchybné zpracování. 

Stylové bydlení na zahradu i pro psy

Nemáte doma žádného gaučáčka, ani pelíškového mazlíčka, ale pořádného hlídače, který chce být za každou cenu venku? Pak mu pořiďte pořádný "bejvák", který bude navíc i vypadat skvěle. Takové dřevěné boudy pro psy poskytnou vašemu čtyřnohému příteli veškerý komfort. Bude tam mít svoje soukromí, zároveň ho bouda ochrání před silným větrem či nepříjemným deštěm. 

Nenechte si ujít... aneb tipy pro vybavení na zahradu

  • Pro milovníky nizozemských mlýnu jsme připravili zmenšenou dřevěnou verzi - dřevěné větrné mlýny
  • Romantické duše potěší nabídka houpaček
  • Nezapomínejte ani na ty nejmenší - na ptáčky - a pořiďte jim parádní ptačí budky, kam jim můžete v zimě dávat zrní a s dětmi je za oknem pozorovat
  • Rumpály jsou pravým uuměleckým dílem. Jestli máte na zahradě nepěkné víko study, není nic jednoduššího, než ho "zkrášlit" okrasnou dřevěnou studnou

© 2024, Drewmaxcz.cz – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek

Přeskočit na začátek stránky