Nákupní košík

Zvolte měnu: CZK EUR


Úvod Zahrada Doplňky Větrné mlýny

Větrné mlýny na zahradu

Trpaslík je dnes už docela přežitek. Postavit si ale na zahradu dřevěný větrný mlýn, to vůbec není špatný nápad. Určitě se více hodí k horské chatičce či na romantickou vísku než do moderní rodinné zástavby, ale fantazii se meze nekladou. Dekorativní mlýn na zahradu může kupříkladu symbolizovat vaši lásku k Nizozemsku (nebo váš postoj k ekologickým zdrojům energie). Jak chcete. Tak či tak větrný mlýn osázený letničkám, nebo stylově tulipány, je i krásný dárek. Co myslíte?


  • Typy katalogů
    • Obrázkový výpis

Větrný mlýn MO136 W125cm

  • 3 363 Kč Cena s DPH
 ks

Dostupnost 7-21 dní

Jako malé soukromé Holandsko. I vaše zahrada může nabýt úplně nových rozměrů s těmi správnými dekoracemi. Větrný mlýn MO136 W vysoký 125 cm bude oživující dominantou, která mezi zelení rozhodně nezapadne. Je upraven tak, aby mu ani nepříznivé počasí nevadilo

Větrný mlýn MO137

  • 3 009 Kč Cena s DPH
 ks

Dostupnost 7-21 dní

Větrný mlýn MO137

Větrný mlýn MO138

  • 2 655 Kč Cena s DPH
 ks

Dostupnost 7-21 dní

Za větrnými mlýny nemusíte jen do Holandska. Pořiďte si jeden takový i k vám na zahrádku. Pokud vám bude stačit jeho zmenšenina, která se stane vkusnou dekorací vašeho zahradního království, můžeme sloužit. Více než tři čtvrtě metru vysoký dřevěný mlýn vás přenese do Holandska, kdykoli se vám jen zachce!

Top

Větrný mlýn MO139

  • 2 478 Kč Cena s DPH
 ks

Dostupnost 7-21 dní

Stejně jako máte doma květiny, obrázky, vázy a další dekorace, zaslouží si své doplňky také vaše zahrada. Oživte ji větrným mlýnem MO139! Skvěle zapadne nejen do záhonu tulipánů, kde vytvoří vaše malé soukromé Holandsko, ale své místo najde i v jiném koutu vaší zahrady. Větrný mlýn je vkusnou dekorací, která jistě zaujme všechny vaše návštěvy.  

VýprodejVětrné mlýny na zahradu pro vaše děti

Zahrada pro děti jako stvořená

Větrné mlýny na zahradu plní nejen estetickou funkci. Mohou také - prostě a jednoduše - udělat radost našim dětem. A co bychom pro ně neudělali, že?

Postavte jim dekorativní mlýn, zasaďte k němu strom a spolu s dětmi přidejte i nějakou tu kytičku. A nechte je, ať si vyhrají. Buďte si jistí, že brzo zjistí, o kolik je taková hra venku lepší než počítač.

Nehledě na to, že dřevěný mlýn na zahradu můžete i pomalovat. Mlýn je v základu mořený a 2x lakovaný ekologickým lakem. Je tedy ošetřený proti vlhkosti, aby venku dlouho vydržel. Na lakovanou vrstvu můžete dát ovšem jakoukoliv vrchní barvu - a opět nechte vyřádit své děti.

© 2023, Drewmaxcz.cz – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek

Přeskočit na začátek stránky