Nákupní košík

Zvolte měnu: CZK EUR


Úvod Zahrada Doplňky Sáně, sáňky

Dětské dřevěné sáně a sáňky

Snad každý miluje sáňkování, a děti nejvíc. Vytvořte vašim dětem zážitky, které se v dospělosti změní na nezapomenutelné vzpomínky. Dřevěné saně a sáňky z našeho e-shopu jsou ideálním společníkem pro zimní radovánky na sněhu. Jsou vyrobené z masivního borovicového dřeva, které je známé pro svou dlouhou životnost a vysokou odolnost. Sáně jsou ručně mořené a lakované ekologickým lakem. Vydrží vám mnoho sezón a je dost možné, že budou sloužit ještě dětem vašich dětí. Tak neváhejte a pořiďte si domů tento památeční kousek. 


  • Typy katalogů
    • Obrázkový výpis

Dřevěné sáně AD321

  • 570 Kč Cena s DPH
 ks

Dostupnost 7-21 dní

Jakmile nasněží, je potřeba si tu nadílku pořádně užít! Co třeba na sáňkách? Tyhle krásné dřevěné sáňky s praktickou opěrkou jsou vhodné i pro ty nejmenší. Ze sáněk bude na sněhu rozhodně lepší rozhled než z kočárku!

Dřevěné sáně AD322

  • 1 222 Kč Cena s DPH
 ks

Dostupnost 7-21 dní

Pro rodiny s malými dětmi je ideální zimní zábavou sáňkování. To ale nejde bez kvalitních dřevěných sáněk! Spoustu zábavy si na nich užijí malí i velcí. Škoda jen, že je člověk do kopce musí vytáhnout, o to lepší však potom je zasloužená cesta dolů z kopce!

NovinkaSáňkování patří mezi oblíbené zimní sporty, chcete-li zimní radovánky. I přes svou dlouhou historii sáňkování stále z módy nevyšlo, spíš naopak - těší se veliké oblibě jak u dětí, tak u dospělých. Dnes už ale sáně neslouží primárně jako dopravní prostředek, ale spíše pro potěšení a legraci.

Dřevěné sáně pro malé i velké

Od prvního ochlazení děti vyhlíží  sněhové vločky, aby mohly ven vytáhnout sáňky a užít si tak spoustu legrace. Díky sáňkování si zimu užívají opravdu naplno. Sáňky nesmí chybět na žádné rodinné dovolené, tak proč nesáňkovat stylově. Pořiďte si dřevěné sáňky a hurá na kopec. Užijete si s nimi tolik zábavy, že večer padnete příjemně unavení a plni zážitků ze skvěle prožitého dne.

Neochuzujte sebe a své děti o skvěle strávený zimní čas a pořiďte jim klasické dřevěné sáně. Je to nadčasový kousek, který z módy nikdy nevyjde. A až budou v létě zase úmorná vedra, sejdete se s přáteli v altánu a budete s úsměvem na tváři vzpomínat na ty mrazivé dny na saních. 

© 2021, Drewmaxcz.cz – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek

Přeskočit na začátek stránky