Nákupní košík

Zvolte měnu: CZK EUR


Úvod Magazín Tipy na vánoční dárky pro děti

Tipy na vánoční dárky pro děti

Co si budeme povídat, Vánoce jsou především o dětech. Často ale v honbě za různými dary a dárky zapomínáme na to nejdůležitější - na pohodu a klid. Nehoňte se zbytečně po nákupních centrech. V e-shopech nakoupíte vše opravdu pohodlně, jednoduše a mnohdy ještě za lepší ceny, než v kamenných obchodech. Pokud máte doma ratolesti, určitě jim chcete připravit ten nejkrásnější den v roce. Podívejte se s námi na osvědčené tipy na vánoční dárky pro děti.

Pro všechny kuchaříčky a kuchařinky

Děti se nejvíce naučí tak, že všechno odkoukají. Proto jsou pro vaše malé ratolesti jedny z nejlepších dárků ty, které mu umožní být jako vy a dělat věci jako vy. Pokud se vám neustále plete v kuchyni pod nohy, maximálně ho potěšíte dřevěnou dětskou kuchyňkou. Malý kuchaříček či kuchařinka v ní bude vytvářet pokrmy hodné králů.

Kuchyňka vyrobená z prvotřídního dřeva je i velice odolná (což je u malých dětí dost podstatné). Navíc má otáčecí “čudlíky”, takže si budou připadat, že opravdu ovládají sporák. Pro vášnivé pekaře je tam i trouba, ze které bude každý koláč chutnat jako od maminky. No prostě díky kuchyňce se můžou naplno ponořit do svého světa fantazie a být šéfkuchařem podle jejich gusta.

Tip na vánoční dárek pro školáka

Dítě v každém věku od nás (od Ježíška) očekává velké překvapení. A pokud si zrovna nepřeje nový mobilní telefon, tablet nebo PC, těžko budete vybírat něco v hračkářství. Zkuste svého školáka překvapit něčím opravdu velkým. Pořiďte mu třeba novou postel z masivu! Pokud ještě spí na posteli, kterou má od 3 let, určitě změnu uvítá. Pro sourozence můžete pořídit novou palandu

Vánočním dárkem můžete podpořit i rozvoj kreativity a fantazie

Stačí jen dobře vybrat. Myslíte si, že to je těžký úkol? Kdepak. Ideální jsou dřevěné stavebnice, které podnítí dětskou touhu po vytváření velkých věcí. Mrňousové zapojí svou fantazii a začnou z kostek vytvářet hrady pro rytíře a paláce pro princezny. Dřevěné stavebnice jsou nejvhodnější pro děti od 3 let. Kromě fantazie a představivosti si dítě navíc rozvíjí také svou motoriku a logické myšlení.

Samozřejmostí musí být zdravotní nezávadnost použitých materiálů a nátěrů. Vždy kontrolujte, zda stavebnice splňuje současné české či evropské normy. A pokud ještě mrňous nemá místo, kde by si kostky mohl v klidu skládat, pořiďte mu ještě stoleček a židličku. Stane se to jeho osobním prostorem a bude tak mít navíc místo, kde bude vytvářet svá velkolepá výtvarná veledíla. 

© 2024, Drewmaxcz.cz – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek

Přeskočit na začátek stránky