Nákupní košík

Zvolte měnu: CZK EUR


Dřevěné truhly a truhlice Drewmax

Dřevěné truhly jsou stylovým doplňkem obývacího pokoje i ložnice. Uložit do nich můžete polštáře, deky nebo lůžkoviny. Využít je můžete i k dalším účelům. Uschovejte do nich třeba hračky vašich dětí! Večer, když děti usnou, za hračkami zaklapnete jednoduše víko a máte zase svůj "dospělácký" obývací pokoj, kde nemusíte kličkovat mezi kostkami nebo se bát, že šlápnete na zatoulané autíčko. Dřevěnou truhlici si můžete na našem eshopu vybrat z několika rozměrů i tvarů. Výběr barevného provedení necháme na vás, přeci jen víme, že je potřeba, aby i truhlice ladila s ostatním vybavením dané místnosti.


  • Typy katalogů
    • Obrázkový výpis

Truhlice KS101 masiv

  • od 2 308 Kč

Dostupnost 7-21 dní

Nábytek, který využijete k několika účelům? Ten se vždy hodí! Třeba jako tahle masivní truhlice KS101. Může z ní být úložný prostor i dekorace, noční stolek, klidně si o ni opřete nohy a když na to přijde, může to být i skrýš na tajný poklad pro vaše děti! Je relativně malá a lehká, proto je tu i možnost ji kamkoli přenést. Ačkoli je truhlice vyrobená z borovice, lze ji namořit i do dekoru jiného dřeva dle vašeho výběru z naší nabídky. 

Truhlice KS102 masiv

  • od 3 847 Kč

Dostupnost 7-21 dní

Okouzlil vás ryze dřevěný interiér? Doma nebo klidně na chalupě, kam se dřevo opravdu hodí, jistě najde své místo i truhlice KS102 z masivního dřeva. Ať už vás zaujme ve své přirozené barvě borovice nebo uvítáte její moření v některém z námi nabízených dekorů, můžete ji využít k několika účelům. Jako dekorativní úložný prvek nebo třeba jako noční stolek. Je to jen na vás. 

Truhlice KS103 masiv

  • od 5 296 Kč

Dostupnost 7-21 dní

Hledáte originální úložný prostor? Dřevěná truhlice je praktický kousek, který můžete dát takřka kamkoli v bytě a všude bude vypadat dobře. Hodit se může v obývacím pokoji, v chodbě nebo třeba v ložnici, kde do ní u nohou postele (po americku) uložíte kupříkladu deky nebo polštáře.

Truhlice KS104 masiv

  • od 4 010 Kč

Dostupnost 7-21 dní

Truhlice KS104 masiv

Truhlice KS105 masiv

  • od 3 476 Kč

Dostupnost 7-21 dní

Truhlice KS105 masiv

Truhlice KS106 masiv

  • od 2 680 Kč

Dostupnost 7-21 dní

Truhlice KS106 je nejen krásná dekorace, ale také praktický doplněk. Nabízí totiž úložný prostor pro sezónní oblečení, lůžkoviny a další věci. Je vyrobená z masivního borovicového dřeva a ručně mořená. Díky rozměrům 45 x 68 x 44 cm se do ní vejde opravdu hodně

NovinkaTruhla na poklad i věci, které nechcete mít na očích

TruhlaNeotřelý úložný prostor? Ten nabízí dřevěné truhly a truhlice. Umístit je můžete do obývacího pokoje, chodby i ložnice. Větší truhla kupříkladu bude skvěle vypadat u nohou postele. Můžete se na ni klidně posadit při oblékání nebo do ní uložit peřiny a polštáře a na posteli nechat pouze přehoz. O ložní prádlo se truhla postará i v obývacím pokoji, kde k spánku slouží sedací souprava!

V neposlední řadě jsou truhlice skvělou věcí, pokud doma máte malé děti. Taková honba za pokladem, schovaném jak jinak než ve stylové truhlici, pro ně bude báječným dobrodružstvím!

© 2021, Drewmaxcz.cz – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek

Přeskočit na začátek stránky