Nákupní košík

Zvolte měnu: CZK EUR


Zahradní altánky a domky Drewmax

Chybí vašemu oblíbenému grilování potřebné zázemí? Nemyslíme tím jen stůl a židle, na kterých si pohodlně sníte právě upečené maso a zasmějete se s přáteli. Tak jako doma, je totiž i na zahradě důležitá střecha nad hlavou. Taková prostorná pergola či altán, případně zahradní domek se vstupní terasou, vás skryje před sluncem i deštěm. Velký altán, který bude dostatečně přístupný, dokonce v případě nouze (třeba když padají kroupy jak tenisáky) schová i vaše auto.


  • Typy katalogů
    • Obrázkový výpis

Zahradní altán MO123

  • od 43 860 Kč

Dostupnost 2-6 týdnů

Pořiďte si zahradní altán o rozměrech 300 x 300 cm, který je tak akorát velký a hodí se na každou zahradu. Tradiční tvar altánu dává prostor k jeho dovybavení přesně dle vašich představ. 

Zahradní domek MO124

  • od 76 110 Kč

Dostupnost 2-6 týdnů

Máte na zahradě volných 16 metrů čtverečních a rádi byste je využili pro stavbu dřevěného zahradního domku? Potom se právě koukáte na ideální zahradní domek právě pro vás. Je široký 3 metry a dlouhý 5,2 metru, tvoří ho vnitřní prostor a praktická venkovní terasa, kde můžete vybudovat pohodlné sezení skryté před rozmary počasí střechou.

TopDřevo k zahradě neodmyslitelně patří. Je všude kolem a velmi vkusně vypadá i v podobě upravené člověkem, tím máme na mysli jakýkoli zahradní nábytek či přístřešek ze dřeva. Rovněž se hodí jako venkovní podlahová krytina vaší terasy, balkonu či "plácku", kde máte posezení.

Na zahradě jako doma, dřevo i vy

Dřevo k zahradě patříSe zahradou je to jako s vaší domácností, abyste se v ní cítili dobře, vybavte ji s citem a prakticky. Zkrátka tak, aby vám v ní nic nechybělo ani nepřebývalo. Jak jsme již předeslali, chybět by neměla klidová zóna, kde se posadíte, odpočinete si a užijete si i zábavu.

A to kdykoli budete chtít, tudíž i v deštivém letním večeru či horkém odpoledni. Samozřejmě nechceme, abyste seděli na dešti nebo se spálili, proto vám nabízíme kvalitní zahradní altán nebo domek s vnější terasou. Naše produkty jsou vyrobeny z masivního dřeva, které vyniká stabilností a dlouhou životností. Navíc je právě tím materiálem, který krásně zapadne na vaši zahradu a splyne s ní v jeden celek.

© 2019, Drewmaxcz.cz – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek

Přeskočit na začátek stránky