Nákupní košík

Zvolte měnu: CZK EUR


Dětské matrace 70x140 cm

Vaše miminko už vyrostlo z klasické postýlky s ohrádkou? To byla rychlost viďte! O něco větší postýlka o rozměrech 70x140 mu vydrží o něco déle, nebojte. Dbejte proto nejen na výběr samotné postýlky, ale také matrace, na kterou bude vaše dítě každý večer uléhat. Záda vašich dětí totiž potřebují dokonalou péči a komfort. Vaše děti vám budou jednou v dospělosti vděčné, že jste jim dopřáli pohodlí a správnou oporu těla při spánku (a žádná bolavá záda především).


  • Typy katalogů
    • Obrázkový výpis

Pěnová matrace Junior 10 70x140cm - výpr…

  • od 2 013 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Pěnová matrace Junior 10 70x140cm - výprodej

Matrace Amelka 70x140cm

  • od 6 299 Kč

Dostupnost 7-21 dní

Matrace Amelka 70x140cmRostou nám ty dětičky... a potřebují větší věcičky

Spánek dětí je důležitý. Upravujete pokojíček pro vaše děťátko, které už vlastně není děťátko, ale spíš malý človíček? Žádné miminko, ale velký kluk či velká slečna? Je to tak, ani jste se nenadáli, a už abyste tomu drobečkovi vyměnili postel za větší a pohodlnější, kde se bude moct převalovat a především snít své krásné dětské sny.

Když už budete mít postýlku, rošt, zbývá ještě matrace, že? Na co byste u ní neměli zapomenout? Matrace do postýlky pro vaše dítě by neměla být měkká, naopak spíše tvrdší, ale zase ne moc tvrdá. Měla by být vyrobena z prodyšných materiálů, aby dobře odvětrávala.

Je docela dost dobře možné, že ze své nové postýlky bude vaše dítě v noci, když ho vzbudí ošklivý sen, utíkat k vám do postele. Abyste se tam všichni vešli, vyměňte i svou postel v ložnici! Třeba za extra velkou postel o rozměrech 200x200 cm.

© 2023, Drewmaxcz.cz – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek

Přeskočit na začátek stránky