Nákupní košík

Zvolte měnu: CZK EUR


Čtvercové malé jídelní stoly Drewmax

Ke všem to budete mít u stolu stejně daleko a nebudete mít problém ho vtěsnat do malé kuchyně. Malé čtvercové stoly mají své výhody! Kromě toho, že jsou vyrobeny z kvalitního masivního dřeva, splní to, co od nich očekáváte - nabídnou vám komfortní místo ke stolování i ve stísněném prostoru, kam byste velký stůl zkrátka nedostali! Ke stolům, jejichž deska je ve tvaru čtverce, se komfortně vejdou dvě židle, pokud vás je ale doma víc, nejsou problém ani židle čtyři


  • Typy katalogů
    • Obrázkový výpis

Jídelní stůl ST108 S60 masiv

  • od 1 614 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Do malé jídelny i kuchyně, kterou chcete využít také ke stolování, se skvěle hodí stabilní čtvercový jídelní stůl ST108 S60 z masivu. Vejdou se k němu minimálně čtyři židle pro hladové strávníky. Stůl nabízíme v barvě borovicového dřeva, z kterého je vyroben, nebo vám ho můžeme namořit na přání.

Jídelní stůl ST108 S75 masiv

  • od 2 209 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Jídelní stůl ST108 S75 masivMísto pro romantiku i vrchovatý talíř polévky

Stůl ve tvaru čtverceKulatý, oválný, obdélnikový.... pořád ne? Co čtvercový! Malý jídelní stůl ve tvaru čtverce sice nabízí skromnější prostor ke stolování, ale kromě toho má spoustu výhod. Vejde se do maličké kuchyně i jídelny a nezabere příliš místa ani v obývacím pokoji, pokud nemáte kam jinam stůl dát. Čtvercový tvar zaručuje, že budete mít všechny své blízké opravdu blízko. Pokud jste jen dva, je to ideální místo pro romantické večeře!

Naše čtvercové jídlení stoly jsou vyrobeny z masivní borovice, která stolu zaručuje stabilitu. Neviklají se, a tak se vám ani vrchovatý talíř polévky nevylije. 

Vyberte si ke stolu židle v podobném stylu, a vytvořte si příjemné místo ke každodenním večeřím, snídaním i víkendovým obědům s vaší drahou polovičkou nebo klidně i celou rodinou. Ke stolu se rozhodně vejdou víc než jen dvě židle.

© 2024, Drewmaxcz.cz – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek

Přeskočit na začátek stránky