Nákupní košík

Zvolte měnu: CZK EUR


Komody a prádelníky z masivu Drewmax

Komody a prádelníky jsou důmyslnými kousky nábytku. Vejdou se do malých i velkých bytů, své místo najdou v ložnici, dětském pokoji, obývacím pokoji, chodbě i jídelně či kuchyni. Kde si jen zamanete. Uložíte do nich oblečení, ložní prádlo, dokumenty i příbory. Je tedy ještě potřeba váhat? Komodu či prádelník z masivu zkrátka vždy využijete a bude vám dobře sloužit jako úložný prostor, kterého není nikdy dost. Na výběr máte z komod s praktickými zásuvkami v libovolném počtu, a z komod, které mají vedle zásuvek také poličky s dvířkami.


 • Typy katalogů
  • Obrázkový výpis

Komoda KD101 masiv

 • od 7 816 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Nemusí být velká a přesto vám nabídne hodně. Komoda je totiž vždy dobrý nápad! Své místo nalezne v podstatě kdekoli ve vašem bytě a vy do ní můžete uložit, co budete chtít. Od spodního prádla, přes hračky až po nářádí. A to i do menší komody KD101 masiv, která se vejde všude. 

Komoda KD102 masiv

 • od 4 834 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Malé komody mají své výhody. Vejdou se do malých prostor, třeba i do podkroví, kde jsou zkosené stropy, a klidně mohou plnit i další funkce. Masivní komoda KD102 o výšce 55 centimetrů je vhodná i jako noční stolek. Do dvou zásuvek uložíte spodní prádlo, doplňky i drobné věci všeho druhu. Ačkoli je komoda vyrobená z borovicového dřeva, není problém jí vdechnout i jiný vzhled díky několika možnostem moření, například v dekoru dubu, olše nebo ořechu. 

Komoda KD103 masiv

 • od 3 710 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Malá komoda doplní ložnici nebo obývací pokoj s nábytkem z masivu. Poslouží k uložení drobností i prádla nebo ponožek, ale jednoduše se z ní stane i noční stolek na lampičku a knihu. Funkce komody KD103 z masivního dřeva se jednoduše odvíjí od toho, kam ji dáte. Nevadí jí ani podkroví a zkosený strop, pod který se díky své výšce snadno vejde. 

Komoda KD104 masiv

 • od 2 228 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Co je malé, to je roztomilé. Platí to i o této malé komodě KD104, která má své výhody. Nezabere skoro žádné místo a může být skrýší na vaše poklady. Kouzelný kus nábytku, kterým komoda je, navíc využijete skoro všude. V obývacím pokoji na ni můžete položit i televizi, v ložnici ji využít jako noční stolek, v pokoji dětí ji zaplnit hračkami... mohli bychom pokračovat, protože zkrátka najde svůj účel v každé domácnosti

Komoda KD105 masiv

 • od 6 514 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Komody dobře vypadají, doladí interiér a navíc poskytnou místo k uložení vašich nezbytností. Tahle komoda KD105 z masivu nabízí prostor ve třech dřevem vonících zásuvkách. Co si do nich uložíte, je jen na vás. My vám dodáme komodu v kvalitním provedení a barvě, jakou si vyberete. Podívejte se na možnosti moření. 

Komoda KD106 masiv

 • od 5 768 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

K ukládání drobného oblečení i všelijakých drobností se skvěle hodí třízásuvková komoda KD106 masiv. Je vyrobená z kvalitního dřeva, které krásně voní a vnese k vám domů kus přírody. Navíc ji barevně přizpůsobíme vašemu přání. Vyberte si, jak bude vaše nová komoda vypadat

Komoda KD107 masiv

 • od 4 276 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Na drobnosti, spodní prádlo, ponožky, věci na tvoření, čepice, nebo jako funkční noční stolek? Komoda KD107 z masivu si svůj úkol najde v každé domácnosti i na chalupě. Praktické zásuvky jsou vhodné na spoustu věcí dle vaší volby. Co ještě může být dle vaší volby, a především u nábytku je to skvělé, je barva komody. Před odesláním vám ji totiž namoříme do barvy, kterou si vyberete. 

Komoda KD108 masiv

 • od 3 162 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Malá, ale praktická! Komoda KD108 z masivního dřeva nabízí úložný prostor ve třech menších zásuvkách. Hodí se do prostoru, kam se toho už moc nevejde a může klidně posloužit jako vyšší noční stolek. Využití pro ni jistě najdete. Sladit ji můžete i s dalšími kusy nábytku v podobném stylu z naší nabídky. Komodu vám navíc namoříme dle vašeho přání.

Komoda KD109 masiv

 • od 7 807 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Úložného prostoru není nikdy dost. Zastavět však ložnici a další místnosti vašeho domova skříněmi není úplně vzhledným řešením. Pořiďte si domů praktickou komodu KD109 z masivu, která nezakryje celou zeď, ale úložného prostoru nabídne dostatek. TIP - Na komodu i nad ní potom můžete umístit různé dekorace.

Komoda KD110 masiv

 • od 7 155 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Vhodná komoda do každého domova je určena především svým rozměrem. Protože komody nezabírají celé zdi, ale spíše vyplňují volná místa - aby tato místa dobře vypadala a poskytla úložný prostor na potřebné věci všeho druhu. Komoda KD110 se čtyřmi zásuvkami disponuje příjemným úložným místem, které využijete v ložnici i jiných místnostech. Je z pevného masivu a hodí se nejen do moderního domova, ale i na chalupu. 

Komoda KD111 masiv

 • od 4 748 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Zásuvky jsou vhodným řešením k uložení spousty věcí. Nejlépe bývají "seřazeny" v komodách. Ty jsou navíc natolik univerzální, že je můžete mít v obývacím pokoji, ložnici, chodbě a dokonce i v koupelně. Komoda KD111 z masivního dřeva má zásuvky hned čtyři! Na šířku má 55 centimetrů, díky čemuž se vejde na spoustu míst, stačí jí jen to pravé nalézt i u vás doma

Komoda KD112 masiv

 • od 3 710 Kč Cena s DPH

Dostupnost 7-21 dní

Vklouzne všude jako myška. I do menší "mezírky" mezi dalším nábytkem. A skvěle poslouží. Komoda KD112 masiv disponuje čtyřmi zásuvkami. Umíme si ji představit nejen v obývacím pokoji nebo ložnici, ale třeba i v chodbě. Nahoru můžete dát květináč, rámeček s fotkou nebo třeba misku na klíče a drobnosti, co potřebujete vyndat z kapes, když přijdete domů. A zásuvky? Ty už poslouží k uložení čehokoli (v rozumné velikosti). 


  | 1 | 2 | 3 | 10 |


Nechte ložnici dýchat, s komodami ji zaručeně neudusíte

Komoda je praktickým kouskem. Potřebujete v ložnici dostatek úložného prostoru, ale nechcete ji "udusit" samými skříněmi, které zakryjí všechny zdi a ložnici přemění v neútulnou místnost? Skříně se samozřejmě nevzdávejte, pokud vám to prostor dovolí. Doplňte však ložnici také komodami z masivu, do nichž uložíte spoustu věcí. Něco hezkého se vejde na i nad ně, takže si ložnici můžete doladit i dalšími doplňky, nad masivní komodu například můžete pověsit obrázky nebo zrcadlo

V naší nabídce naleznete různé druhy kvalitních komod a prádelníků  do ložnice z masivu, s dvířky i šuplíky. Na výběr máte z široké škály barev. Dřevěné prádelníky navíc moříme na objednávku do vámi vybraného odstínu. Ložnici tak můžete sladit dle svého vkusu a nemusíte se ohlížet, jestli právě ten nebo onen typ komody z masivu máme ve vámi požadované barvě.

© 2024, Drewmaxcz.cz – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek

Přeskočit na začátek stránky