Nákupní košík

Zvolte měnu: CZK EUR


Kuchyňské vály na těsto Drewmax

Nejen milovníci tradice ocení klasický dřevěný vál. Pokud připravujete těsto, a to klidně jen jednou do roka na Vánoce, bude vám dřevěný vál skvělým pomocníkem. Vanilkové rohlíčky, štrůdl nebo třeba těsto na bramborové knedlíky? Příprava všeho možného vám půjde sama od ruky díky kvalitnímu dřevěnému válu. Vzpomeňte si, že podobný vál, jaký máme v nabídce, měly určitě už vaše babičky, a jaké pekly buchty!


  • Typy katalogů
    • Obrázkový výpis

Kuchyňský vál GD219

  • 495 Kč Cena s DPH
 ks

Dostupnost 7-21 dní

Každá správná hospodyňka potřebuje řadu kuchyňských pomocníků. Jedním z nich je i kuchyňský vál, na kterém se bude těsto na cukroví i knedlíky zpracovávat (skoro) samo. Kvalitní dřevěný vál v rozměru 48 x 72 cm je dostatečně velký a navíc má vyvýšené okraje, takže se mouka nebude sesýpat při práci všude kolem a při pečení nebudete muset ani tolik uklízet.

Novinka

Kuchyňský vál GD220

  • 701 Kč Cena s DPH
 ks

Dostupnost 7-21 dní

Válet na kuchyňské lince nebo jídelním stole jakékoli těsto nadělá zbytečně moc nepořádku. Redukujte ho s praktickým kuchyňským válem GD220 ze dřeva, který nejen pěkně vypadá, ale je i užitečný. Můžete na něm hníst jakékoli těsto, dělat knedlíky nebo vykrajovat perníčky s dětmi. Vál je po stranách opatřen vyvýšenými okraji, které se postarají o to, aby mouka ani kousky těsta nebyly po celé kuchyňské lince. Vál ze dřeva = klasika, která potěší

Každá hospodyňka jistě ocení kvalitní pomocníky v kuchyni. Nejen elektrické spotřebiče však mohou být užitečné. Dřevěné tradiční náčiní, které vnese do kuchyně i kousek přírody, má stále svou nezastupitelnou funkci. Takový dřevěný vál z masivní borovice tak nesmí chybět v žádné domácnosti.

Dřevěné vály z naší nabídky jsou na okrajích opatřeny praktickou lištou, aby vám mouka a další ingredience nepadaly všude kolem a úklidu po vaření bylo co nejméně.

Těsto vyrobené na dřevěném válu vám bude chutnat stejně dobře jako třeba zelenina pokrájená na dřevěném prkénku. Zkuste a uvidíte!

© 2022, Drewmaxcz.cz – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek

Přeskočit na začátek stránky