Nákupní košík

Zvolte měnu: CZK EUR


Levné rošty a matrace, polštáře Drewmax

Postelí vaše cesta ke spokojenému spánku teprve začíná. Samotná kostra postele potřebuje dobré parťáky, aby vám nabídla to nejlepší místo k odpočinku. Pokud je postel pevná a stabilní, máte napůl vyhráno. Teď to chce ještě doplnit ji o další součásti. O ten pravý komfort se totiž postará rošt a matrace, a potom také polštář a přikrývka. V naší nabídce naleznete rošty polohovací i pevné, matrace taštičkové, pěnové, latexové, pružinové a dokonce i vodní. A v neposlední řadě anatomické polštáře. Vybavte svou postel tím nejlepším, zasloužíte si to!


  • Typy katalogů
    • Obrázkový výpis

Polštář MO177 na zahradní houpačku

  • od 1 218 Kč Cena s DPH

Dostupnost 2-6 týdnů

Polštář MO177 na zahradní houpačku

Polštář MO178 na zahradní houpačku

  • od 1 642 Kč Cena s DPH

Dostupnost 2-6 týdnů

Polštář MO178 na zahradní houpačkuPokud kupujete postel, většinou je to samotná kostra postele, která potřebuje doplnit o matraci a rošt. U nás v eshopu si poskládáte snadno a lehce kompletní postel.

Postel na přání. Poskládejte si ji dle libosti

Nejprve je potřeba zvolit rozměr lůžka a také materiál postele. Všechny postele máme přehledně rozdělené do kategorií, abyste si mohli vybrat jen z těch, které vás zajímají.

K posteli už stačí "jen" vybrat vhodný rozměr a typ roštu a matrace. To už může být trochu oříšek.

Kupříkladu rošt vám může přijít jako nepříliš podstatná věc, ale nenechte se mýlit. Rošt má důležitou funkci. Lamelové rošty, které máme v nabídce, se vyznačují tím, že zvyšují ortopedické vlastnosti matrace a zajišťují její odvětrávání. Díky tomu se v matraci nemnoží roztoči a plísně. Vybrat si můžete rošt pevný i polohovatelný, který se hodí v případě, že si třeba v posteli rádi čtete, pracujete v ní nebo máte raději výše položenou hlavu.

MatraceNo a pak jsou tu matrace, kde je výběr ještě složitější. To máte matrace pěnové, které se příjemně přizpůsobí vašemu tělu, matrace pružinové, v nichž jsou pružiny provázány pro optimální rozložení tlaku a váhy těla, matrace taštičkové, které zase obsahují nespočet malých pružin umístěných do samostatných taštiček, matrace latexové vyznačující se silnou bodovou elasticitou a poskytující dokonalé pohodlí, a rovněž matrace vodní, u nichž si můžete zvolit například i vyhřívání.

Když už to máte komplet, vybavte postel ještě zdravotním polštářem, hebkou přikrývkou a povlečením dle vašeho vkusu. A teď už si jen stačí vychutnat ten komfort a dokonalý spánek.

© 2024, Drewmaxcz.cz – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek

Přeskočit na začátek stránky