Nákupní košík

Zvolte měnu: CZK EUR


Toaletní stolky do ložnice Drewmax

Každá žena by měla mít svou oázu klidu a krásy. Místo, kde se připraví do práce i zkrášlí na romantickou večeři či večírek s kamarádkami. Přesně takový komfort poskytne toaletní stolek, do jehož praktických zásuvek se schovají všechny šminky, šperky a doplňky. Samozřejmostí u takového toaletního stolku je také zrcadlo, u kterého vykouzlíte perfektní make-up a také zkontrolujete finální vzhled před odchodem z domu. Pokud už doma takové šikovné zrcadlo máte a nevíte, kam s ním, máme řešení i pro vás - toaletní stolek bez zrcadla.


  • Typy katalogů
    • Obrázkový výpis

Toaletní stolek LT301 masiv dub

  • od 13 017 Kč

Dostupnost 4-6 týdnů

Toaletní stolek LT301 masiv dub

Toaletní stolek LT302 masiv dub

  • od 12 863 Kč

Dostupnost 4-6 týdnů

Toaletní stolek LT302 masiv dub

Toaletní stolek LT370 masiv dub

  • od 17 610 Kč

Dostupnost 4-6 týdnů

Toaletní stolek LT370 masiv dub

Toaletní stolek LT401 masiv buk

  • od 9 494 Kč

Dostupnost 4-6 týdnů

Díky toaletnímu stolku LT401 z masivního buku si i vy můžete doma vytvořit svůj vlastní prostor pro krásu. Dvě zásuvky i velká plocha stolku jsou ideálním místem pro odložení vašich líčidel, doplňků i šperků. Stačí doplnit zrcadlem a máte dokonalé místo, kde se chystat do práce i na večerní schůzku. 

Toaletní stolek se zrcadlem LT107

  • od 6 183 Kč

Dostupnost 7-21 dní

Pro každou ženu je důležité mít dostatek místa pro své rtěnky, lesky, pudry, oční stíny a make-upy. Pořiďte si do ložnice prostorný toaletní stolek LT107 s velký zrcadlem a vytvořte si malý soukromý kosmetický ráj. Stolek je vyrobený z masivního borovicového dřeva a můžete si ho vybrat z několika barevných variant.

Toaletní stolek se zrcadlem LT108

  • od 4 617 Kč

Dostupnost 7-21 dní

Toaletní stolek se zrcadlem vyrobený z masivního borovicového dřeva je nezbytným kouskem vybavení ložnice každé ženy. Jeho výška 140 cm vám poskytne dostatek prostoru pro úpravu vašeho zevnějšku. Stolek má 4 šuplíky, které můžete využít pro úschovu všech líčidel, krémů i pleťových masek. Ženy ho budou milovat, pro muže pořiďte sluhu

Toaltní stolek doladí každou ložnici. Toaletní stolek je pomyslnou třešničkou každé ložnice. Postel, skříň, noční stolkykomoda jsou samozřejmostí. Pokud to však vaše ložnice dovoluje, dopřejte si ten luxus a pořiďte si do ložnice také toaletní stolek. Nabídne další úložný prostor, ale především poskytne místo, kde se můžete nalíčit a cítit se dobře.

Levné toaletní stolky z masivu, které vám nabízíme, jsou skvělou volbou. Z borovice nebo buku, s různým počtem zásuvek, se zrcadlem či bez. Vybere si jistě každý. Co víc, vybraný kousek vám namoříme dle vašeho přání. 

Co si budeme povídat, toaletní stolek je záležitostí spíše pro ženy. Aby ani muži nepřišli v ložnici zkrátka, dovybavte ložnici němým sluhou. Každý muž ho jistě rád využije pro odložení oblečení, aby ho nemusel skládat do skříně.

© 2020, Drewmaxcz.cz – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek

Přeskočit na začátek stránky